SIXT ir BMW bendras projektas «DriveNow» laimėjo «ÖkoGlobe» tvaraus verslo apdovanojimą

Automobilių nuomos kompanija „Sixt AG“ ir „BMW Group“ bendras projektas „DriveNow“ laimėjo „ÖkoGlobe“ apdovanojimą „mobilumo modelių“ kategorijoje. Projektas šiuo aplinkosauginiu apdovanojimu įvertintas dėl tvaraus verslo koncepcijos ir įvairių mobilumo sprendimų mieste integravimo.

Projekto partneriai yra viešojo transporto sistemos Berlyne ir Diuseldorfe, dviračių nuomos kompanija „Nextbike“ bei automobilių dalijimosi realiu laiku paslaugų teikėja „flinc“ – ši sistema instaliuota visose „DriveNow“ transporto priemonėse.

„DriveNow“ yra svarbus žingsnis, kuriant integruoto mobilumo grandinę ir apjungiant keletą miesto susisiekimo priemonių. Kadangi projektą ketinama plėsti, galbūt jis bus pristatytas ir Lietuvoje“,– sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

„DriveNow“ projektas pradėtas vykdyti 2011 m. Projekto nariams mašiną galima išsinuomoti be išankstinės rezervacijos. Šiuo metu „DriveNow“ automobiliais ir kitomis teikiamomis paslaugomis naudojasi daugiau nei 55 tūkst. projekto narių Miunchene, Berlyne, Diuseldorfe ir San Franciske. Projektas bus vykdomas ir kitose šalyse. Planuojama, kad iki 2020 m. „DriveNow“ turės iki milijono narių.

„ÖkoGlobe“ apdovanojimą 2007 m. sukūrė Vokietijos menininkas HA Schult‘as. Apdovanojimą teikia draudimo kompanija „DEVK Versicherungen“, sertifikavimo kompanija „TÜV Rheinland“ , Vokietijos automobilininkų asociacija „Automobil-Club Verkehr Bundesrepublik Deutschland (ACV)“ kartu su „Duisburg-Esen „ÖkoGlobe-Institut“ universitetu. Šiais metais vertinimo komisija apdovanojo 10 kompanijų. Į apdovanojimus, skirtus labiausiai aplinką tausojantiems produktams ir naujovėms automobilių pramonėje, pretendavo 110 kandidatų.

Apie „SIXT Lietuva“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.sixt.lt/; www.facebook.com/sixt.lietuva.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14569497sec.