Vis daugiau lietuvių keičia kapų lankymą į poilsį šiltuosiuose kraštuose

Lietuvoje gyvuojanti tradicija lapkričio pirmosiomis dienomis pagerbti mirusiuosius, atrodo, kinta. Kelionių organizatoriai pastebi ryškėjančią tendenciją šias dienas išnaudoti ne artimųjų kapams lankyti, bet poilsinėms ar pažintinėms kelionėms. Daugiausiai keliaujančiųjų – į šiltųjų kraštų kurortus.

„Tai tikrai nereiškia, kad lietuviai ėmė mažiau gerbti anapilin išėjusiuosius, tiesiog mūsų šalies gyventojams yra palankios aplinkybės paskutinę spalio arba pirmąją lapkričio savaitę praleisti ne Lietuvoje: nedarbo diena dažnai ilgina savaitgalį, savaitę trunka ir moksleivių rudens atostogos, o lietuvių pamėgtuose šiltuosiuose kurortuose sąlyginai atvėsta, – sako verslo kelionių agentūros „BPC Travel“ generalinis direktorius Gvidas Aukštuolis. – Mūsų duomenimis, per šių metų šventes, palyginti su pernykštėmis, keliaujančiųjų bus maždaug du kartus daugiau, iš jų ketvirtadalis - moksleivių atostogų laikotarpiu“. G. Aukštuolis pastebi, kad daugiausia keliaujama į Egiptą, Turkiją, Kanarų salas.

Vilniaus oro uosto duomenimis, praėjusiais metais per lapkričio šventes keliautojų į Romą išaugo 2,5 karto, į Barseloną - 3 kartus, į Milaną - 4 kartus palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2010 m. Pernai šiomis dienomis rekordinis srautas buvo užfiksuotas į Milaną (7333 keleiviai), į Barseloną (4675) ir į Romą (5740).

UAB „BPC Travel“ – viena didžiausių verslo kelionių agentūrų Lietuvoje, savarankišką veiklą pradėjusi 2005m. Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) narė. Šiuo metu bendrovė siūlo visas su kelionėmis susijusias paslauga, taip pat formuoja originalius, individualius kelionių variantus pagal kiekvieno kliento poreikius.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.34617996sec.