Šauni kelionės idėja – konkursas apie Vilnių Lenkijos turistams

Turistai iš Lenkijos yra viena svarbiausių tikslinių rinkų tiek Vilniaus miestui, tiek Lietuvai. Siekiant paskatinti atvykti vis daugiau kaimyninės šalies gyventojų ir ypač pakviesti aplankyti sostinę Vilnių, lapkričio 21 d.–gruodžio 15 d. buvo organizuotas specialus internetinis konkursas. Viename didžiausių ir labiausiai lankomų Lenkijos portalų “Wirtualna Polska” (www.wp.pl) rubrikoje “Turystyka” vykdomas konkursas nuo pirmųjų dienų sulaukė nemažo lenkų susidomėjimo. Portalo www.wp.pl atstovai džiaugėsi organizuojamu konkursu, nes tai puiki galimybė keletui dienų ištrūkti į kaimyninę šalį, pasigrožėti miestu, kuris traukia savo architektūra, kultūra ir istorija.

Konkurso tikslas – priminti lenkams apie tai, kad kelionė į Vilnių – tai puiki proga kelias dienas praleisti turiningai ir įdomiai – pažinti, pramogauti, mėgautis. Patogus susisiekimas, šauni kelionės idėja ir galimybė laimėti prizus viliojo internautus konkurso svetainėje bei Facebook paskyroje.

Visi norintys dalyvauti konkurse buvo kviečiami atsakyti į penkis klausimus apie Vilnių, prie klausimų pateikiamos nuotraukos bei nuorodos padėjo rasti teisingus atsakymus. Trys konkurso nugalėtojai bus išrinkti burtų keliu gruodžio 21 d. ir gaus vertingus prizus – keliones į Vilnių. Prizus įsteigė autobusų kompanija “Simple Express”, viešbutis “Panorama” ir Vilniaus turizmo informacijos centras (Vilniaus miesto kortelės). Konkurso organizatorius – VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras, http://www.vilnius-tourism.lt/.

Konkursas: http://turystyka.wp.pl/kat,1,title,konkurs--poznaj-magie-wilna,wid,11251529,artykul.html

Konkurso klausimai: http://turystyka.wp.pl/gid,11238116,title,galeria-konkursowa--wilno,galeria_zdjecie.html

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12361288sec.