Atgimusi Vilniaus renginių mozaika

Viešoji įstaiga Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras pristato 2013 metais atnaujintą renginių svetainę www.vilnius-events.lt. Svetainė dar vadinama „Renginių mozaika“, nes kiekvienas lankytojas joje ras itin plačią renginių pasiūlą ir galės susipažinti su sostinės kultūriniu gyvenimu. Suskaičiuota, kad praėjusiais metais renginių svetainėje buvo paskelbta apie 10 tūkstančių renginių, kurie vyko Vilniaus mieste ir apylinkėse. Sunku net įsivaizduoti, kiek įdomių renginių vyksta mieste ir kiek turime įvairių galimybių praleisti laisvalaikį.

Kaip rodo Vilniaus turizmo informacijos centro statistika, kultūriniais renginiais itin domisi ir vietiniai gyventojai, ir atvykę svečiai. Todėl renginių svetainė www.vilnius-events.lt yra parengta trimis kalbomis – lietuvių, anglų, rusų. Ir nors didžiąją lankytojų dalį sudaro lietuviai (apie 90 proc.), pastebimas augantis lankytojų srautas iš Baltarusijos, Rusijos, D. Britanijos, Vokietijos, JAV, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos. Iš viso svetainėje per 2012 metus apsilankyta daugiau kaip 3 milijonus kartų. Itin daug lankytojų sulaukiama rugsėjo mėnesį, kai atostogoms pasibaigus ieškoma pramogų mieste ir atnaujinami teatrų repertuarai. Vis dėlto svetainės populiarumo rekordai mušami gruodį, o tai dar kartą patvirtina, kokios svarbios ir laukiamos yra žiemos šventės. Svetainės lankytojus ypač domina didieji miesto renginiai, festivaliai, iš kurių galima paminėti tradiciniais tapusius ir kasmet didelio antplūdžio sulaukiančius Kaziuko mugę, Kultūros naktį, Sostinės dienas, Kalėdų renginių programą. Populiariausios renginių kategorijos yra šios: koncertai, nemokami renginiai, spektakliai, parodos, renginiai po atviru dangumi.

Atnaujintoje svetainėje šįmet įdiegtos ir kelios naujovės, kurios padės lengvai, greitai ir patogiai surasti reikiamą renginį – sukurta renginių paieška pagal datą, kategoriją, raktinį žodį. Lankytojai taip pat atkreips dėmesį į svarbiausius miesto renginius – sukurtas patrauklesnis renginių pristatymas naudojant nuotraukas, renginio vietos žemėlapius, išskiriami rekomenduojami renginiai.

Renginių informacijos pateikimas yra labai svarbus atvykusiems į Vilnių ar dar tik planuojantiems savo viešnagę Vilniuje turistams. Užsieniečiams įprasta renginių informacijos ieškoti iš anksto, ir jau vasarą sulaukiama pirmųjų klausimų apie žiemos renginių datas bei programas. Todėl Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia aktyviai bendradarbiauti renginių organizatorius ir ragina skleisti žinią apie organizuojamus renginius per svetainę http://www.vilnius-events.lt/. Tai padaryti galima renginių svetainėje užpildant dalį „Praneškite apie renginį“, arba informaciją atsiųsti el.paštu [email protected]. Svarbiausių 2013 metų renginių sąrašą galima rasti ir leidinyje „Renginiai Vilniuje 2013“ arba pasiimti nemokamą leidinį Vilniaus turizmo informacijos centruose.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.70972109sec.