Sanatorinio - kurortinio gydymo natūraliais gamtiniais ištekliais specifika

Sanatorinio gydymo ir SPA kelionių organizatorius UAB „ABK Travel“ ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultetas, norėdami paminėti Sveikatingumo metus, organizuoja seminarą, kuris paskatins kiekvieną iš mūsų atsigręžti į gamtą, bei atsakingiau rinktis keliones. Fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistas Jonas Valskys teigia: „Šiandien nėra tokio „nekalto“, fiziologiškesnio, adekvatiškesnio gydymo, sergant lėtinėmis ligomis, kaip natūralūs gamtiniai veiksniai – kurortinis gydymas“. Gamta gydo, tačiau dauguma apie tai žino labai nedaug... Siekiant įrodyti natūralių gamtinių išteklių galią, š. m. vasario 27 dieną organizuojamas seminaras „Sanatorinio – kurortinio gydymo natūraliais gamtiniais ištekliais specifika.

Mūsų laikais pasaulį valdo vaistų pramonė. Vaistai padeda išvengti daugelio negalavimų, tačiau vietoj naudos gali sukelti ir nemažai žalos. Pasak Jono Valskio „Nežiūrint stulbinančių dabarties medicinos mokslo laimėjimų, net 70% persirgusių ūmiomis ligomis tampa lėtinių ligų įkaitais. Jie pasmerkti, kad ir su pertraukomis, beveik visą amžių vartoti vaistus.“ Mes galime pasiūlyti natūralius gydymo metodus, kurie padės ne vien tik palaikyti gerą sveikatos būklę, bet padės išgydyti ir sunkias ligas! Prieš 30 metų Lietuvos kurortuose atlikti mediko - ekonominiai tyrimai parodė, kad po gydymo gera savijauta ir darbingumas vidutiniškai trunka nuo pusės iki pusantrų metų, o į tokio ligonio sveikatinimą įdėtas 1 piniginis vnt., pavirsdavo 6 vnt. pelnu. Tai rodo, jog tokio pobūdžio gydymas išties naudingas!

Pasaulyje yra nemažai gydomųjų kurortų, kurie specializuojasi gydydami tam tikrus susirgimus. Seminare dalyvaus specialistai atvykę iš žymių gydomųjų Čekijos kurortų (Karlovy Vary, Jachymov, Teplica), bei Baltarusijos sanatorijų. Taip pat seminaro metu kelionių organizatorius UAB „ABK Travel“ pristatys ką tik išleistą kelionių katalogą bei naujas kryptis į gydomuosius kurortus: Čekiją (Karlovy Vary, Marianske Lazne, Jachimovą), Krymą (Alupką, Aluštą, Jaltą, Saki), Ukrainą (Truskavecą), Baltarusiją, Vengriją (Hevizą, Haidusoboslo), Slovakiją (Vyshne Ružbahy) ir Azerbaidžaną (Naftalaną). Organizuojamas renginys sulaukė nemažo Lietuvos gydytojų ir kitų medicinos darbuotojų susidomėjimo. Kviečiame ir Jus dalyvauti seminare arba apsilankyti mūsų kelionių agentūroje visus besidominčius savo ir kitų sveikata, nes ... „Sveikata - pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. Gamta stengiasi mus saugoti, nes mes reikalingi jos veiklai.“ E. Habardas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45956707sec.