Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro elektroninės parduotuvės atidarymas

2013-05-09 VšĮ Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras pristatė naują paslaugą miestiečiams ir miesto svečiams – elektroninę parduotuvę. Svetainėje http://www.kaunastic.lt/ (http://www.visit.kaunas.lt/) vartotojai greitai, patogiai ir saugiai galės įsigyti įvairių prekių ir paslaugų.

Tikimasi, kad vienos iš populiariausių parduodamų paslaugų turėtų tapti bilietai plaukimui į Rumšiškes bei Kruonį. Šie reguliarūs reisai bus vykdomi nuo gegužės 11 d. visą vasarą. Elektroninėje parduotuvėje parduodami bilietai užtikrins patogumą vartotojui, kadangi anksčiau bilietai buvo parduodami tik laive prieš pat išplaukimą. Reguliarūs reisai į Rumšiškes bei Kruonį – tai puiki savaitgalio pramoga, kurios metu bus galima pasigrožėti nuostabiomis Kauno marių panoramomis, pamatyti Pažaislio vienuolyno ansamblį, Vieškūnų ir Pakalniškių piliakalnius, apsilankyti viename didžiausių muziejų po atviru dangumi Europoje – Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse – arba iš arti pamatyti Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę.

Naujai atidarytoje elektroninėje parduotuvėje taip pat bus siūlomos reguliarios ekskursijos Kaune ir Lietuvoje, ekskursijos grupėms bei kolektyvams, taip pat dovanų kuponai į Birštono sanatorijas „Tulpė“ ir „Versmė“. Ieškantys suvenyrų ar verslo dovanų taip pat liks nustebinti paslaugų asortimentu.

Birželio mėnesį planuojama praplėsti elektroninių paslaugų asortimentą užsieniečiams. Elektroninėje parduotuvė planuojama įdiegti atsiskaitymus kreditinėmis kortelėmis, kadangi turistams, atvykstantiems į Kauną, išankstinis atsiskaitymas už ekskursijas ar kitas paslaugas kretinėmis kortelėmis yra patogiausia ir pigiausia priemonė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47197914sec.