Tbilisio miesto savivaldybė tapo «Air Lituanica Club» akcininke

Gruzijos sostinės Tbilisio miesto savivaldybė įsigijo UAB „Air Lituanica Club“ akcijų, taip investuodama į oro linijų bendrovę „Air Lituanica“.

Sutartis buvo sudaryta Vilniaus miesto savivaldybės siūlymu ir atsižvelgiant į 2009 m. Vilniaus ir Tbilisio susigiminiavimo sutartį. Pastarojoje numatyta, kad miestai sieks didinti bendradarbiavimą turizmo, kultūros ir verslo srityse. Tai dar vienas stiprėjančių ryšių tarp Vilniaus ir Tbilisio miestų pavyzdys.

Numatoma, kad 83 proc. UAB „Air Lituanica“ akcijų netiesiogiai (per kontroliuojamas bendroves) priklausys Vilniaus miesto savivaldybei, o likusi dalis akcijų – 17 proc. – UAB „Air Lituanica Club“.

Šiuo metu įmonė jau vykdo reguliarius skrydžius į Briuselį ir Amsterdamą. Nuo rugpjūčio 5 d. prasidės keturis kartus per savaitę vyksiantys „Air Lituanica“ skrydžiai į Berlyną. Šių metų rudenį „Air Lituanica“ pradės skrydžius ir į Maskvą, Miuncheną ir Prahą. „Air Lituanica“ skrydžiai yra vykdomi bendradarbiaujant su Estijos oro linijų bendrove „Estonian Air“.

Iki 2015 m. „Air Lituanica“ skrydžių žemėlapį sudarys 13-16 maršrutų, per metus planuojama pervežti po 500-600 tūkst. keleivių. Įmonės veikla Lietuvoje sukurs apie 1500 darbo vietų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14849091sec.