Tarptautinė paroda «Tarptautinių studijų dienos 2013» spalio 6 d. Vilniuje

Ruduo būsimiems studentams – idealus laikas planuoti tolimesnes studijas Lietuvoje arba užsienyje. Tradicinę parodą „Tarptautinių studijų dienos“ nuo 2004 metų du kartus per metus organizuoja Baltic Council for International Education kartu su švietimo agentūra Meridian Group (Latvija). Renginyje sudaroma puiki galimybė sužinoti apie vidurinį ir aukštąjį mokslą, taip pat apie užsienio kalbų kursus įvairiose šalyse. Tai unikalus renginys padedantis priimti sprendimą dėl tolimesnių studijų užsienyje, nuo Europos iki Kinijos.

Šiais metais paroda „Tarptautinių studijų dienos 2013“ Vilniuje įvyks spalio 6 dieną (sekmadienį) Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, nuo 10 val. iki 18 val.

Įėjimas į parodą nemokamas.

Parodoje dalyvaus daugiau kaip 70 mokymo ir švietimo įstaigų.

  • Didžiosios Britanijos, Olandijos, Suomijos, Šveicarijos ir Kinijos universitetai.
  • Muzikos ir šokio akademijos iš Anglijos.
  • Aukštosios viešbučių vadybos mokyklos iš Šveicarijos.
  • Prestižinės Anglijos ir Šveicarijos privačios mokyklos ir koledžai.

· Valstybinės Didžiosios Britanijos mokyklos ir koledžai tolimesniam mokymuisi.

· Vasaros stovyklos moksleiviams, kurios organizuojamos privačių mokyklų teritorijoje, jungiančios anglų kalbos mokymą ir puikią laisvalaikio programą, galima rinktis ir akademines disciplinas.

· Didžiosios Britanijos egzaminų centras Latvijoje Baltic Council for International Educatiojn (BCIE), administruojantis IELTS, Cambridge English Language Assesment, o taip pat tolimesnių studijų ir profesijų egzaminavimą.

Su dalyvių sąrašu galima susipažinti tinklapyje www.balticcouncil.lt

Jaunuoliai, planuojantys studijuoti bakalauro ir magistro studijų programose užsienyje, parodoje galės susitikti su Didžiosios Britanijos, Olandijos, Kinijos, Šveicarijos, Suomijos universitetų atstovais ir sužinoti visą informaciją apie stojimo reikalavimus, finansinius ir buitinius klausimus , kurie iškils studijuojant ir gyvenant užsienio šalyje.

Parodoje dalyvaus daugiau nei 20 universitetų iš Kinijos Respublikos, o taip pat Kinijos stipendijų Taryba (China Scholarship Council). Jau ne pirmą kartą parodoje dalyvaus muzikos ir šokio konservatorija iš Anglijos „Trinity Laban Conservatoire of Music & Dance”, siūlanti bakalauro studijas muzikos, džiazo, šiuolaikinio šokio srityse ir miuziklų atlikėjų parengimą. Prestižinių viešbučių vadybos mokyklų atstovai iš Šveicarijos, papasakos apie programas viešbučių valdymo ir turizmo srityse, taip pat kitas su šia sritimi susijusias programas. Parodos metu pristatysime įvairias vasaros stovyklų programas moksleiviams, kalbų kursus jaunimui ir suaugusiems. Populiariausios – anglų kalbos stovyklos moksleiviams geriausiose tarptautinėse Anglijos kalbų mokyklose ir koledžuose. Anglų kalbos mokytojai galės gauti informacijos apie specializuotus kvalifikacijos kėlimo kursus, taip pat apie galimybes vasaros atostogų metu nemokamai vykti į Angliją kartu su savo moksleivių grupe.

Parodos metu bus pateikta detali informacija apie tarptautinius IELTS egzaminus, registravimo procesą, egzaminų laikymo datas, parengiamuosius kursus ir mokymo medžiagą.

„Tarptautinių studijų dienos”
Spalio 6 dieną Vilniuje
Parodos vieta: konferencijų centras, Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20
Parodos darbo laikas: 10.00 – 18.00.
Įėjimas nemokamas.
Daugiau informacijos ir dalyvių sąrašą rasite:
www.balticcouncil.lt

Informaciją paruošė Jurgita Gruodienė

UAB „Baltic Council for International Education”
Jogailos g. 4, Vilnius, LT-01116
Tel.: 8 (5) 2690056

[email protected]
www.balticcouncil.org

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.88909602sec.