Airiško folkloro vakaras su Denis McLaughlin

2013 m. spalio 17 d. 18.00 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia vakarą praleisti su airiškos muzikos atstovu Denis McLaughlin.

Organizatoriai kviečia pasimėgauti airiško folkloro muzika ir nuotaikingai praleisti ketvirtadienio vakarą. Atlikėjas jau lankęsis Klaipėdoje nepamiršo mūsų miesto ir nuoširdžiai nori dar kartą pakoncertuoti. Virtuoziškai valdantis ne vieną muzikos instrumentą atlikėjas vakaro klausytojus iš arčiau supažindins su airišku būgnu bodhran ir kauliukais (instrumentas iš natūralaus kaulo). Po pasirodymo kviesime patrypt tradicinių šokių VOŽINYJE, kuriame energijos negailės ir vakaro svečias Denis McLaughlin.

Maloniai kviečiame

Renginys nemokamas

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Programa „Laiminga nugara“ Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Tiems, kurie nori pasirūpinti savo nugaros sveikata, taip pat tiems, kurie dirba sėdimą darbą arba sunkiai dirba. Programa 7 dienos/6 naktys | Žiūrėti daugiau
440 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.29552007sec.