Oficiali «Tez Tour» pozicija dėl kaltinimų galimu karteliu

Žiniasklaidoje pasklido žinia, esą, kelionių organizatorius „Go Planet Travel“ kreipėsi į Konkurencijos tarnybą dėl kitų rinkos dalyvių galimo kartelinio susitarimo. Spalio 16 d. naujienų agentūros BNS straipsnyje „Rinkos naujokė „Novaturą“ ir „Tez Tour“ įtaria karteliu“ nurodoma, kad „Go Planet Travel“ savo skunde tarnybai rašo, jog įmonei tik pradėjus veiklą, „Novaturo“ ir „Tez Tour“ atstovai ėmė grasinti kai kurioms kelionių agentūroms nutraukti sutartis, jei jos pradės dirbti su „Go PlanetTravel“. Rašte taip pat nurodoma, jog „Novaturas“ ir „Tez Tour“ bandė paveikti užsakomųjų skrydžių bendrovę „Grand Cru Airlines“, nes „Go PlanetTravel“ esą neatlaikys konkurencijos.

Tokius bendrovės „Go Planet Travel“ veiksmus tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ vertina kaip provokaciją ir pigaus populiarumo siekimą.

„Apie esamą situaciją sužinojome tik iš žiniasklaidos. Šiai dienai iš Konkurencijos tarnybos, dar nesame gavę jokio oficialaus patvirtinimo ar skundas gautas, ar jo pagrindu ketinama pradėti tyrimą. Todėl komentuoti paties skundo fakto negalime, visų pirma su oficialiais dokumentais turės susipažinti bendrovės vadovybė, teisininkai. Įvertinant tai, kad šiuo klausimu komunikacija pradėta prieš Konkurencijos tarnybai priimat sprendimą, peršasi prielaida, kad „Go Planet Travel“ sąmoningai skleidžia negatyvią informaciją apie kitus rinkos dalyvius“, - sakė „Tez Tour“ Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Anot jos, tokie veiksmai taip pat diktuoja versija ir dėl siekio lengviausiu būdu pelnyti visuomenės, žiniasklaidos dėmesį.

„Bet kas, apkaltinęs konkurentus karteliu, pelnys viešumą, o plačiosios visuomenės akyse taps nuskriaustaisiais ir užuojautos reikalaujančiais. Tai vertinčiau, kaip pigaus populiarumo siekį, nevengiant pasitelkti ir juodąsias viešųjų ryšių technologijas“, - sakė jis.

Tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ kategoriškai atmeta bet kokius kaltinimus kartelio sudarymu. Šiuo metu yra vertinama situacija, konsultuojamasi su teisininkais kokių priemonių imtis siekiant apginti įmonės reputaciją ir užkirsti kelią panašaus pobūdžio informacijos skleidimui ateityje.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16925192sec.