Avialinijų «Finnair» leidinyje Kaunas pristatomas kaip Kalėdų miestas

Didžiausia suomių avialinijų kompanija „Finnair" savo leidinyje Kauną pristato kaip puikią vietą sutikti Kalėdas. Turistai šventiniu laikotarpiu kviečiami užsukti pasigrožėti pagrindine miesto eglute, aplankyti kalėdinį miestelį, užsikelti vieninteliu Lietuvoje veikiančiu istoriniu funikulieriumi.

„Nors aviakompanijos „Finnair" lėktuvai leidžiasi Vilniuje, „Finnair" sprendimas Kauną pristatyti kaip miestą, kuriame verta apsilankyti šventiniu laikotarpiu, tik įrodo, jog Kaunas turi kuo sudominti turistus. Kalėdinių renginių gausa ir įvairovė mieste - tai ko reikia turistams, norintiems gerai praleisti laiką", - teigė Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorius Sigitas Sidaravičius.

Straipsnyje minima į Gineso rekordų knygą įtraukta iš 40 tūkst. plastiko butelių pagaminta smaragdinė eglutė, pernykštė auksu tviskanti, šokančiais angelais papuošta žaliaskarė bei šiųmetinė eglė, kuri stebins mezginių gausa. Turistai kviečiami ne tik atvykti į pagrindinę miesto eglutės įžiebimo šventę, bet ir apsilankyti visu šventiniu laikotarpiu kalėdiniame miestelyje: pačiuožinėti po atviru dangumi, išgerti šiltos arbatos ar vyno, įsigyti suvenyrų.

„Džiaugiuosi, kad Kalėdų senelio tėvynainiai ir Kalėdų ekspertai - suomiai įvertino Kauno pasirengimą šventėms ir siūlo Kauno kryptį kaip tinkamą apsilankyti ir patirti šventinę nuotaiką bei parsivežti gerus įspūdžius. Manau kauniečiai pasirengę dalintis šv.Kalėdų dvasia su visais miesto svečiais", -teigė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Užsukus į Kauną turistai kviečiami aplankyti Velnių muziejų, IX forto muziejų, apsipirkti Urmo miestelyje, užsikelti funikulieriumi ant Aleksoto apžvalgos aikštelės ir pasigerėti atsiveriančia miesto panorama.

Straipsnį leidiniui parašė vienas iš pavasarį mieste apsilankiusių žurnalistų iš Jungtinės Karalystės. Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras kartu su Kauno oro uostu balandį Kaune priėmė penkis žurnalistus iš Bristolio, kuriems buvo aprodytos miesto įžymybės, maitinimo įstaigos, pramogos, sveikatingumo paslaugos.

„Vylėmės, jog užsienio žiniasklaidos atstovų straipsniai bei atsiliepimai turės įtakos turistų srautų iš Bristolio augimui, tačiau vieno iš jų straipsnis ir teigiamas atsiliepimas apie Kauną išspausdintas būtent "Finnair" leidinyje. Džiaugiamės, jog Kaunas žurnalistams paliko teigiamus įspūdžius ir žinią apie miestą jie skleidžia įvairiais kanalais", - teigė S.Sidaravičius.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21241188sec.