Aleksandro Makejevo koncertas šiauliuose

2014 m. vasario 26 d., trečiadienį, 18 val. Šiaulių „Aušros“ muziejaus Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks Aleksandro Makejevo gyvo garso koncertas. Išskirtinių dainų autoriaus ir atlikėjo dviejų dalių koncerte skambės kūriniai, pasižymintys ironišku, dažnai net sarkastišku požiūriu į gyvenimą, valdančiąsias struktūras, atspindintys šiandienos socialines aktualijas.

Bilietų kaina – 15, 20 Lt. Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt ir Chaimo Frenkelio vilos kasose.

Pirmą kartą Chaimo Frenkelio viloje koncertuosiantis A. Makejevas teigia, kad muzika – visas jo gyvenimas, o geriausia gerbėjų dovana – nuoširdus ačiū po koncerto. Daugiau nei 20 metų muzikiniame pasaulyje gyvenančio atlikėjo pagrindinis instrumentas – gitara, o kuriamos dainos – apie tai, kas dedasi Lietuvoje. „Dažnai perteikiu ir savo patirtį, apdainuoju pažįstamus ir draugus“, – atskleidžia atlikėjas, kuris rašo dainas ne tik sau, bet ir kitiems Lietuvos atlikėjams, televizijų serialams ir pan.

A. Makejevo muzikinio kelio pradžia – 1991 metai. Šeimoje muzikantų nebuvo, senelio pavardė – Čaikovskis, tai – vienintelė sąsaja su muzika. Būdamas maištingo charakterio grojo ir dainavo daugelyje to meto pogrindinių roko grupių. Žymiausios iš jų: „Šiukšliadėžė“, „Moraliniai valkatos“, „Marihuana“, „LSD“, „N-14“ ir kt. Muzikanto dainų paletė išties marga, nuo roko ir sunkesnės muzikos iki kantri stiliaus.

Populiariausios ir hitais tapusios kompozitoriaus dainos – „Tėvelis“, „Tas ilgas kelias namo“, „Gelbėk save“, „Vienas kitą surasti“, „Miražas“ – žinomos visiems Lietuvos melomanams. Autorius sukūrė muziką ir žodžius daugiau kaip 200 muzikinių kūrinių. Kadangi autoriaus dainose vyrauja atvira ar paslėpta patriotinė gaida, didžiausiu pripažinimu tapo koncertai Lietuvos kariams karštuosiuose taškuose Afganistane (Kabulas, Čagčaranas, Kandaharas) bei Irake (Alkuta). Jautrios sielos atlikėjas yra aktyvus socialinių akcijų dalyvis ir organizatorius. Paklaustas be kurių trijų dalykų negalėtų gyventi, muzikantas atsako: „Be gitaros, meškerės ir knygos“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16760707sec.