Nauja Park Inn by Radisson išmanioji susitikimų ir renginių organizavimo koncepcija

Park Inn by Radisson pristato jums naują ir nepakartojamą išmaniąją susitikimų ir renginių organizavimo koncepciją, užtikrinančią pastovią sąveiką tarp ryšio, pasirinkimo galimybių, bendruomenės ir šiuolaikinių verslo susitikimų. Išmaniųjų susirinkimų ir renginių organizavimo koncepcija yra pagrįsta tinkamo maisto, gėrimų, renginio vietų ir technologijų, reikalingų mūsų svečių kasdienio gyvenimo ir darbo poreikių, patenkinimui, užtikrinimu.


Išmaniųjų susirinkimų ir renginių organizavimas didelį dėmesį skiria internetinio ryšio galimybei, savo klientams užtikrindami nemokamą Surf4Free interneto prieigą, kuria viešbučio lankytojai gali naudotis bet kuriame šio tinklo viešbutyje bei prisijungti savo išmaniuosius telefonus, nešiojamus ar planšetinius kompiuterius. Klientai gali džiaugtis ryšiu su pasauliu bet kada ir bet kur.


Park Inn by Radisson – jaunatviškas, spalvingas ir patrauklus viešbučių tinklas daug dėmesio skiriantis pasirinkimo galimybei, kadangi savo klientams gali pasiūlyti savo tinklo viešbučius įvairiose pasaulio šalyse, įdomias erdves, dėmesio vertą paslaugų paketų pasirinkimą bei išskirtinai skanius ir maistingus Smart Food meniu patiekalus.


Smart Food meniu yra sukurtas tiems, kurie vertina maisto kokybę. Savitarnos principu patiekiamas maistas – tai gražiai patiekti šiuolaikiniai patiekalai – šventė tiek akims, tiek širdžiai. Mūsų gaminamas maistas atspindi vietines maisto gaminimo tradicijas, sezoniškumą ir sveiko maisto propagavimą, kurio mūsų klientai būtent ir pageidauja.


Mūsų sveiko maisto virtuvės patiekalai neapsunkina skrandžio ir užtikrina gerą savijautą. Meniu sudaro didelė vaisių ir daržovių pasiūla, gaminamas maistas yra neriebus, turi daug baltymų, o žuvies patiekalai organizmui suteikia reikalingą Omega 3-riebalų rūgščių kiekį. Gaminamas maistas yra patiekiamas išmaniai norint sukurti geriausią maisto patiekimo tradiciją, energiją ir kūrybiškumą kiekvieno susitikimo metu nuo pradžios iki pat pabaigos.


Park Inn by Radisson taip pat yra ir atsakingas verslas, dedantis pastangas geresnės bendruomenės, kurioje yra įsteigtas viešbutis, kūrimo link. „Think Planet“ („Tausok planetą“) – energijos suvartojimo mažinimo programos dėka, visa anglies emisija, susidaranti dėl įvairių organizuojamų susitikimų ir renginių, dabar jau gali būti kompensuojama pasinaudojant mūsų Club Carlson programos atlygio sistema.


„Mūsų išmaniųjų susitikimų ir renginių organizavimas kartu su nemokama Surf4Free interneto prieiga yra skirtas tam, kad mūsų svečiai jaustųsi patogiai, o jų susitikimų, organizuojamų mūsų viešbučiuose, sėkmė būtų garantuota“, – teigia Eric De Neef,‎ vyresnysis Park Inn by Radisson viceprezidentas ir tarptautinio prekės ženklo valdymo, rinkodaros ir ryšių su klientais rinkodaros skyriaus direktorius. „Mes savo klientams suteikiame galimybę išskirtinai susitelkti į savo verslo susitikimų tikslą, o mes jiems pristatome visą reikalingą techninę ir programinę įrangą, užtikrinančią susitikimo ar renginio sėkmę“.


Išmaniųjų susitikimų ir renginių organizavimo koncepcija pirmiausia buvo pristatyta Park Inn by Radisson viešbučių tinklui svarbioje rinkoje – Rusijoje, spalio 31 d. Sankt Peterburge suorganizavus pasaulinio lygio renginį. Vėliau, per artimiausius du metų ketvirčius, ši koncepcija bus pristatyta ir JK, Šiaurės šalyse, Beniliukse, Centrinėje Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

radisson

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35319114sec.