Vilniaus turizmo informacijos centras dalyvauja Foursquare savaitėje

Šią savaitę Vilniuje ir visoje Lietuvoje prasideda „Foursquare savaitė“ – akcijų ir nuolaidų lietus, pritraukiantis Foursquare socialinio tinklo vartotojus. Balandžio 16-ąją švenčiama tarptautinė Foursquare diena – inicijuojamos premijos, renginiai, į kuriuos įsijungia Foursquare socialiniame tinkle užsiregistravę objektai – kavinės, barai, restoranai, parduotuvės, teatrai, muziejai, meno galerijos ir kitos miestiečių bei miesto svečių pamėgtos vietos.

Foursquare akcija Lietuvoje pirmą kartą buvo surengta 2011 metais, šiais metais rengiama jau ketvirtoji „Foursquare savaitė“, kuri Vilniuje vyks balandžio 16 – 23 dienomis. Naudotis Foursquare paprasta – tereikia susikurti vartotojo paskyrą ir į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti nemokamą programėlę. Tuomet belieka pasinerti į žaidimą: susikviesti draugus, lankant įvairias vietas jose „atsižymėti“ („check in“), kai kur gauti premijų, nuolaidų.

Akcijoje dalyvaujantis Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia lankytojus „atsižymėti“ ir „atrakinti“ specialų pasiūlymą. Visus „atrakinusius“ pasiūlymą balandžio 16 – 23 dienomis pradžiugins prizai.

Atraskite Vilnių su „Foursquare“ programėlės pagalba – foursquare.com/explorevilnius.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13306212sec.