Grupės «Kamanių šilelis» pirmojo albumo pristatymo koncertas Klaipėdoje

Eksperimentinio folkloro grupė „Kamanių šilelis“ šį, gegužės mėnesį, švenčia dvi labai ypatingas progas. Pirmoji – tai grupės trejų metų gimtadienis, o antroji – ilgai laukto ir dar ilgiau kurto debiutinio albumo, pavadinimu „Viskas teka“ gimimas. Pirmieji klausytojai, progą išgirsti kaip „teka“ melodinga, energinga, gyvybinga, džiaugsminga, ugninga dueto muzika, turės klaipėdiečiai – gegužės 15 d. 19.00 val. Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10)

„Viskas teka” – tai priežastis, kodėl Lietuvos publikai jau trejus metus žinomas muzikinis duetas „Kamanių šilelis“ pastaruoju metu mažiau koncertavo. Grupės nariai Kamilė ir Mantas pajuto, jog sukurtos ir neužfiksuotos dainos pamažu išteka ir nustoja būti, o klausytojai nerimsta klausinėdami apie įrašus. Tai paragino trims mėnesiams užsidaryti studijoje ir fiksuoti, kurti, klausytis, ieškoti, kaip „Kamanių šilelis“ skamba šiandien ir dabar. Debiutinio albumo įrašai - žingsnis į naują kūrybinį etapą, kuriuo atsiranda didesnis dėmesys skambesiui, taip pat keičiasi požiūris į kompoziciją ir pamažu formuojasi tik jiems būdingas stilius. „Viskas teka” – tai procesas, kuris įgijo konkrečią formą, bet tuo pačiu metu turi galimybę nuolat kisti. Čia paliekama erdvė kūrybiniam laisvumui, interpretacijų galimybėms, o, svarbiausia, tekėjimo, liejimosi pojūčiui, kuris, bet kokiu atveju, galiausiai suteka į šviesą.

Jau šį mėnesį išleidžiamas ir didžiuosiuose miestuose pristatomas „Kamanių šilelio“ debiutinio albumo „Viskas teka“ pirmasis koncertas vyks Klaipėdoje.

Tai dar vienas projekto „ETNOREIDAS“, dalinai finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, renginys.

Įėjimas nemokamas

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.53022885sec.