Mažiau rizikos nebegalintiems vykti suplanuotų atostogų

Kelionių organizatorius „Novaturas“ žiemos 2014-2015 metų sezono pristatymo proga tarp siūlomų privilegijų pateikė galimybę nemokamai keisti atostogų datą ar maršrutą iš anksto įsigijusiems poilsio ar slidinėjimo kelionę. Tokiu būdu poilsiautojai išvengs nuostolių, kuriuos patirtų pasirinktu laiku nebegalint išvykti suplanuotų atostogų.

„Sprendimą pasiūlyti šią paslaugą priėmėme išanalizavę turimus vidinius duomenis ir glaudžiai bendradarbiaujant su kelionių agentūromis. Dėl nenumatytų priežasčių keliautojams kartais tenka atšaukti atostogas, o tai – ne tik finansinis nuostolis, bet ir neigiamos emocijos. Todėl įsigijusiems žiemos sezono kelionę iš anksto, suteikiama galimybė vieną kartą nemokamai keisti kelionės išvykimo datą ar maršrutą, tai darant ne vėliau nei likus 3 savaitėms iki suplanuoto išvykimo“, teigė generalinis direktorius L. Aldonis.

Vadovo teigimu, nemokama kelionės datos ir maršruto pakeitimo paslauga sumažina galimų nuostolių riziką keliaujančiajam, todėl klientas gali drąsiau rinktis siūlomas naujas žiemos kelionių kryptis – Gran Kanariją, Maroką, taip pat slidinėjimą Prancūzijoje ir Italijoje. Paslauga galioja ir kitoms, poilsiautojų pamėgtoms kryptims: Egiptui, Dubajui, Tenerifei bei Tailandui.

„Novaturo“ žiemos sezonas 2014–2015-iems metams ir išankstiniai kelionių pardavimai startavo gegužės 12d. Tarp klientams siūlomų privilegijų – mažiausios kainos garantija ir itin palankios finansinės sąlygos įsigyti kelionei, kurios, tikima, skatins išankstinių pardavimų augimą. Sezono metu siūlomos 5 poilsinės kryptys, 2 slidinėjimo bei 15 pažintinių kelionių maršrutų. Planuojama, kad į keliones vyks 20 tūkst. poilsiautojų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14934206sec.