Kauno botanikos sodas kviečia į «Kvapų naktį»

Paskutinįjį liepos mėnesio penktadienį Kauno botanikos sode sklis įvairiausi aromatai. Lankytojai kviečiami romantiškai pavakaroti po atviru dangumi bei pasimėgauti įdomia programa.
Liepos 25 dieną netruks pramogų tiek mažiems, tiek dideliems. Bendradarbiaudami su Gamtos tyrimų ir ekologinio švietimo stoties botanikos sodu (Marijampolė) organizatoriai parengė programą, kurioje renginio dalyvių lauks pramogos, konsultacijos, degustacijos bei šventinis koncertas.

Atvykusieji dalyvaus kvapiausio augalo rinkimuose - kiekvienam lankytojui bus įteikta speciali vėliavėlė, kuriuo bus žymimas kvapiausias augalas. Norintys sužinoti daugiau apie Botanikos sodo dendrologinės kolekcijos aromatus bus pakviesti į ekskursiją.

Renginio metu veiks kvapų mugė, net kelios parodos - petunijų ir vienmečių gėlių, bei rožių ir kvapiųjų augalų, taip pat uoginių augalų ekspozicija. Moteriškumo, grožio ir sveikatos paslaptimis dalinsis Vilma Barštienė, kuri taip pat papasakos, kuo kvepia Kaunas ir koks yra laikinosios sostinės aromatas.

Sušilusieji galės atsigaivinti degustuodami botaninius ledus, o besigėrintiems oranžerinių augalų aromatais pasiūlysime paragauti karštų ir šaltų natūralių arbatų. Vakarui įpusėjus lankytojų laukia koncertas „Šviesią vasaros naktį", kurio metu romantinėmis lietuvių ir užsienio kompozitorių dainomis džiugins VDU Muzikos akademijos profesorė Sabina Martinaitytė ir jos studentai, tarptautinių konkursų laureatai - Audrius Apšega ir Ieva Goleckytė, pianistė Audronė Eitmanavičiūtė.

Sutemus organizatoriai pakvies į naktinių drugių stebėjimą, o renginį vainikuos šviesų šou ant Aukštosios Fredos dvaro rūmų „Augalų nakties šokis". Tikimąsi, kad šis renginys sukvies miestiečius bei Kauno svečius į netradicinį, bet romantišką vakarą gryname ore natūralių aromatų apsuptyje.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14972687sec.