Skubėkite į vėžių gaudymo ir virimo varžybas Aukštaitijos širdyje – Kupiškyje!

Jau trečius metus iš eilės gražiausiame Aukštaitijos kampelyje Kupiškyje 2014 m. liepos 26–27 dienomis organizuojamos Respublikinės vėžių gaudymo ir virimo varžybos. Nepraleiskite retos progos pasimėgauti šaunių draugų kompanija, nuostabia trečiojo pagal dydį Lietuvoje dirbtinio vandens telkinio Kupiškio marių pakrančių gamta, įdomiai praleisti laiką, o svarbiausia – pergudrauti vėžius, juos pagauti ir pasigaminti gardžiausių patiekalų ir taip pelnyti vertingų prizų.

Šeštadienį (liepos 26 d.) Jums reikia atvykti prie Kupiškio marių, į Bagdonių poilsiavietę,joje patogiai įsikurti su palapinėmis ir susipažinti su bendraminčiais. 18 val. nuskambės šventės atidarymo iškilmės, 19 val. prasidės vėžiavimo varžybos, o vakare visų lauks smagūs žaidimai, komandos prisistatinės, galės šėlti diskotekoje.

Po visą naktį truksiančio vėžiavimo, 8 val. bus skaičiuojami ir rūšiuojami laimikiai. Pernai 12 komandų sugebėjo pagauti net 3600 vėžių, šventės organizatoriai – Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovai – neabejoja, kad šiemet bus sumuštas naujas rekordas.

Vėliau vėžiai bus verdami ir pateikiami vertinimui. 11.30 val. vyks apdovanojimai – prizų pelnys daugiausia vėžių pagavusi komanda, bus pagerbti išradingiausios stovyklavietės atstovai, apdovanojimų sulauks ir tie vėžiautojai, kurie pateiks gardžiausią bei estetiškiausią vėžių patiekalą o taip pat ir tie, kuriems pasiseks sugauti didžiausią vėžį. Pernai toks galiūnas siekė net 16 cm!

Nekantriai laukiame visų gamtos, žvejybos, sporto ir linksmybių mėgėjų – tereikia laiku užregistruoti mažiausiai trijų asmenų komandą, susiruošti stovyklavimui ir vėžių gaudymui bei virimui reikiamus priedus ir atvykti į Bagdonių poilsiavietę, prie Kupiškio marių. Nepakartojami įspūdžiai – garantuoti!

Platesnė informacija ir registracija:

[email protected], 8 459 52505

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37339497sec.