Rugpjūtis – rekordinis mėnuo Vilniaus oro uoste pagal aptarnautų keleivių skaičių

Rugpjūtį Vilniaus oro uoste buvo pasiektas naujas veiklos rekordas – per paskutinį vasaros mėnesį į ir iš sostinės oro uosto keliavo daugiau nei 301 tūkstantis žmonių.

Vertinant skrydžių ir keleivių skaičių Vilniaus oro uoste, vasaros sezonas visuomet yra intensyviausias periodas, tačiau šių metų rugpjūčio mėnuo pagerino visus iki šiol pasiektus rezultatus. Palyginus su pernykščiu rugpjūčiu, keleivių skaičius išaugo 11% ir antrą kartą oro uosto veiklos istorijoje perkopė 300 tūkstančių per mėnesį ribą – pirmąkart ji buvo pasiekta liepą.

„Labai džiugu matyti, jog mūsų pastangos sukurti patogų ir keleiviams bei verslui patrauklų oro uostą duoda solidžius rezultatus“, - pasiekimą vertino Vilniaus oro uosto vadovas Artūras Stankevičius. „Tačiau žinome, jog galime dar daugiau ir reorganizavus oro uostus, tam turime visas sąlygas, tad rugpjūčio rekordas tik dar labiau motyvuoja nesustoti“.

A. Stankevičiaus teigimu, keliautojų į ir iš sostinės oro uosto skaičiai viršija planus nuo balandžio, todėl ir jubiliejinio – dumilijoninio – keleivio tikimąsi sulaukti ne spalį, kaip buvo pernai, o rugsėjį.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 21.09.2022 - 27.09.2022 Winter concert ATTA Centre
Let's welcome winter with a concert by Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvel, Aija Vītoliņa and the Latvian Radio big band | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.24657798sec.