«Ryanair» pristatė 2015 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį ir naują lietuvišką svetainę

Aviakompanija „Ryanair“ Vilniuje pristatė 2015-ųjų metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį ir naują lietuvišką svetainę. Aviakompanija vykdys 28 maršrutus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų ir siūlys dvi naujas kryptis, iš Kauno į Šanoną ir iš Vilniaus į Madridą. Iš viso Ryanair planuoja pervežti apie 1,2 mln klientų ir išlaikys 1200* darbo vietas Kauno ir Vilniaus oro uostuose.

Vasaros sezono skrydžių tvarkaraštis:
  • 2 naujos kryptys - iš Kauno į Šanoną ir iš Vilniaus į Madridą
  • Daugiau skrydžių iš Vilniaus į Barseloną, Milaną ir Paryžių
  • 28 maršrutai (15 į/iš Kauno, 13 į/iš Vilniaus)
  • 194 skrydžiai pirmyn ir atgal per savaitę
  • 1,2 mln klientų p.m.
  • 1200 darbo vietos p.m
Naujų vasaros skrydžių, ir naojos svetainės pristatymo proga aviakompanija išleidžia 100 000 bilietų šių metų spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiams tik nuo 69 litų į vieną pusę. Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki 2014 m. rugsėjo 29 d vidurnakčio svetainėje www.ryanair.com/lt.

„Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Neringa Öhrström sakė:
"Lietuvos klientai galės pasirinkti tarp 28 krypčių ateinančia vasara. Tap pat siūlome dvi naujas kryptis, iš Kauno į Šanoną (2 x savaitę) ir iš Vilniaus į Madridą (4 x savaitę), daugiau skrydžių iš Vilniaus į Barseloną (3 x savaitę), Milaną (5 x savaitę) ir Paryžių (5 x savaitę) ir perkelta Frankfurto skrydį iš Kauno į Vilnių. Tas leis keleiviams, ir verslo klientams lengviau pasiekti svarbius Europos verslo centrus. 2015-ųjų metų vasaros sezono skrydžių bilietus bus galima nusipirkti naudojantis www.ryanair.com/lt arba Ryanair programėle nuo rugsėjo 26.

Mūsų klientai Lietuvoje jau renkasi Ryanair dėl geriausių bilietų kainų, plataus maršrutų pasirinkimo ir aptarnavimo greičio bei kokybės. Dabar jie galės užsisakyti 2015-ųjų metų vasaros bilietus dar lengviau mūsų svetainėje ir su mūsų programėle. Mes tęsiame gerosios keleivių patirties kūrimą ir siūlome ne tik tokias naujoves kaip priskirtą vietą lėktuve, du rankinio bagažo vienetus salone ar šeimos ar verslo keleivių paslaugas. Dirbame tam, kad galėtume keleiviams pasiūlyti kur kas daugiau negu pigiausius bilietus.“
*Tarptautinio oro uostų komiteto tyrimų duomenimis, 1 milijonas aptarnautų keleivių padeda išlaikyti 1000 darbo vietų vien oro uosto teritorijoje.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25402212sec.