Tradiciniai giedojimai „Mirusiųjų atminimas krikščionių tradicijoje

Krikščioniškoji Tradicija, susiformavusi daugiau nei per 2000 metų yra labai turtinga. Šventojo Rašto paskatinti ir padrąsinti krikščionys su tikėjimu ir viltimi žvelgią į mirtį. Nuo lapkričio 1-os iki 8-os sužysta artimųjų kapai žvakėmis ir gėlėmis, malda lankome ir užtariame savo išėjusiuosius.

Lapkričio 7-sios vakarą, 17 val., prieš užbaigiant Vėlinių oktavą, kviečiame į Klaipėdos etnokultūros centrą (Daržų g. 10) dalyvauti Tradicinių giedojimų vakare ­ „Mirusiųjų atminimas krikščionių tradicijoje: katalikai, stačiatikiai, liuteronai.“ Vakare dalyvaus bendruomenių dvasininkai tėvas Viktoras Timoninas, kun. Reincholdas Moras. Giesmes atliks: Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės giedotojai (vad. Vidmantas Budreckis), folkloro asociacijos „Vėčiora“ giedotojai (vad. Marija Serebriakova), bei liuteronų choras (vad. Inga Pakalniškienė).

 Drauge išgyvensime skirtingų krikščioniškų bendruomenių tradicijų grožį, sužinosime kaip skirtingose tradicijose pagerbiami mirusieji, pasiklausyme ir kartu pagiedosime tradicinių šermenų giesmių. Renginį ves kun. dr. Saulius Stumbra.

Nemokamai

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.54302216sec.