Kaukazietiška sakmė

Penktadienį, sausio 23 d., 18:00 val. laukia išties neeilinis susitikimas – su Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino kavalieriumi, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Garbės daktaru, Lietuvos ir Vokietijos violončelininku, pedagogu, dirigentu David Geringu. Maestro kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru pristatys nuostabią programą „Kaukazietiška sakmė“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.28846383sec.