«airBaltic» skraidins į Salonikus, Graikijoje

Punktualiausia pasaulyje oro bendrovė „airBaltic“ pristato naują skrydžių kryptį – Ryga – Salonikai. Naujuoju maršrutu nuo birželio 5 dienos bus vykdomi du skrydžiai per savaitę. Planuojama, kad naujoji kryptis taps populiaria vasaros atostogų vieta, o svečiai iš pietų Rygoje galės pasirinkti daugiau kelionių krypčių ir patogiai pasiekti kitus Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestus.

 

„Salonikai garsėja aktyviu kultūriniu gyvenimu, prieš akis atsiveriančia senovės istorija, nuostabia žydra Egėjo jūros pakrante. Tai tobula atostogų vieta senovės kultūros mylėtojams ir saulės šilumos ieškotojams. Džiaugiamės galėdami įtraukti Salonikus prie savo maršrutų, didinti atostogų pasirinkimą keleiviams ir gerinti šiaurės ir rytų Europos susisiekimą“, – sako „airBaltic“ rinkodaros vadovas Kristofas Viatte. 

 

Kelionės maršrutas

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„Business Elite“ bilietas

Ryga - Salonikai

2 skrydžiai per savaitę

Birželio 5 d., 2015 m.

85 Eur

549 Eur

* Mažiausia kaina į vieną pusę, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

 

„airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Salonikus skraidins penktadieniais ir sekmadieniais. Kelionė „Boeing 737-300 lėktuvu truks 2 valandas 55 minutes, o lėktuvo bilietas į vieną pusę kainuos nuo 85 eurų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą skrydžių šia kryptimi grafiką rasite interneto svetainėje www.airbaltic.com.

 

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

 

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis  oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13470197sec.