«Ryanair» Vilniaus oro uoste pervežė 2 milijonus keleivių

Vasario 19 dieną, didžiausia žemų kaštų skrydžių bendrovė Lietuvoje „Ryanair” pasveikino savo dumilijoninę keleivę Vilniaus oro uoste – tiek aviakompanija jų pervežė nuo savo veiklos Vilniuje pradžios 2011-ųjų gegužę.

Jubiliejine keleive tapo iš Vilniaus į Paryžių skridusi Vaida Urmulevičiūtė – jai aviakompanijos atstovė įteikė du bilietus pasirinkta kryptimi su „Ryanair”. Kiti į Paryžių skridę keleiviai šia proga buvo vaišinami keksiukais ir gaiviaisiais gėrimais.

„Šiandien „Ryanair“ sveikina savo 2-milijoninę klientę Vilniaus oro uoste. Labai džiaugiamės šiuo pasiekimu ir mūsų sėkminga partneryste su Vilniaus oro uostu“, - apdovanodama jubiliejinę keleivę sakė aviakompanijos pardavimų ir rinkodaros atstovė Baltijos ir Šiaurės šalims Neringa Öhrström.

Šiuo metu „Ryanair“ iš Vilniaus skraidina į 13 Europos miestų, o vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį šiais metais papildys dvi naujos kryptys - į Madrido ir Frankfurto Hano oro uostus.

„Sveikiname su šiuo jubiliejiniu pasiekimu aviakompaniją, kuri yra didžiausia Lietuvoje tiek keleivių, tiek skrydžių skaičiumi. Ir linkime kito milijoninio keleivio Vilniaus oro uoste sulaukti dar greičiau“, - teigė Vilniaus oro uosto vadovas Artūras Stankevičius.

Švęsdami dumilijoninę klientę Vilniaus oro uoste, „Ryanair“ pateikė specialų pasiūlymą ir 100 tūkstančių bilietų visomis aviakompanijos kryptimis Europoje tik už 19,99 Eur. Pasiūlymas galioja kelionėms 2015 metų kovo ir balandžio mėnesiais, o „Ryanair“ interneto svetainėje www.ryanair.com jie bus siūlomi tik iki pirmadienio, vasario 23, vidurnakčio.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46121693sec.