«Wizz Air» šių metų planai Lietuvoje: 4-tas lėktuvas ir 3 naujos kryptys

„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, minėdama ketverių metų veiklos jubiliejų Lietuvoje, reguliariųjų skrydžių rinkoje dar labiau stiprina savo pozicijas. Bendrovės lėktuvų parką mūsų šalyje nuo rugsėjo mėnesio papildys jau ketvirtasis „Airbus A320“ tipo orlaivis, o skrydžių žemėlapį – 3 naujos kryptys į Glazgo, Kijevo ir Miuncheno-Memingeno oro uostus.

Ketvirtasis kompanijos lėktuvas Vilniaus bazėje leis sukurti daugiau darbo vietų bei nuo 18 iki 21 padidinti maršrutų skaičių iš Vilniaus į 12 skirtingų šalių. Padidėjus orlaivių parkui, Lietuvoje kompanija 30 proc. padidins ir mažų sąnaudų skrydžių vietų keleiviams.

Skrydžiai trimis naujomis kryptimis – į Glazgą, Kijevą ir Miuncheną-Memingeną – vyks du kartus per savaitę. Keleiviai bilietus į šiuos skrydžius jau gali užsisakyti bendrovės interneto svetainėje (wizzair.com). Bilietų kaina prasideda nuo 19.99* Eur.

„Nuo pat pirmo mūsų skrydžio iš Vilniaus 2011 m. balandžio 16 dieną tapome lyderiaujančia avialinijų kompanija Vilniaus oro uoste. Tai rodo, kad mūsų mažų sąnaudų paslaugos yra itin populiarios tarp keleivių. Per šiuos ketverius veiklos metus pervežėme daugiau nei 2 milijonus keleivių. Mūsų skrydžių tinklas, kurį veiklos pradžioje sudarė 8 maršrutai, padidėjo iki 21 tarptautinės krypties. Džiaugiamės ir labai vertiname lietuvių lojalumą, tad mūsų įsipareigojimai Vilniaus rinkai išlieka. Didžiuojamės savo augančiu vietiniu personalu, pasirūpinančiu visa reikiama infrastruktūra, siekiant užtikrinti tiek lietuvių keliautojų, tiek jų svečių pasitenkinimą“, – sako John’as Stephenson’as, vykdantysis „Wizz Air“ viceprezidentas.

Nauji „Wizz Air“ maršrutai iš Vilniaus:

Į Dienos Pradžia Kainos nuo**
Miuncheną-Memingeną Pirmadienis, Penktadienis Rugsėjo 14 d., 2015 m. 19.99 EUR
Glazgą Trečiadienis, Sekmadienis Rugsėjo 16 d., 2015 m. 24.99 EUR
Kijevą Trečiadienis, Sekmadienis Rugsėjo 16 d., 2015 m. 19.99 EUR

**kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.26110792sec.