„Def Leppard“ rodo absoliutų pasitikėjimą gerbėjų Lietuvoje skoniu

Roko veteranai „Def Leppard“ parodė išskirtinį pasitikėjimą savo gerbėjais, leidę jiems savarankiškai išrinkti grupę, kuri apšildys jų koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Gerbėjų siūlymu, išryškėjo du pagrindiniai kandidatai – grupė „Rebelheart“ ir atlikėjas Marijonas Mikutavičius. Po ilgų diskusijų, gerbėjai tarė savo galutinį žodį – gegužės 17 dieną audringą koncerto natą užduos viena ryškiausių Lietuvos roko grupių – „Rebelheart“.

„Vos sužinojęs, kad apšildysime „Def Leppard“, prisiminiau tą momentą, kai apie juos išgirdau pirmąjį kartą. Buvo apie 1981-1982 metus, klausiausi Lenkijos radijo. Vedėjas pristatė naują jų albumą „High ‘n Dry“ ir užgrojo keletą dainų iš jo. Ta muzika jau tada skambėjo nesuvokiamai gerai ir švariai. Nuostabu, kad tokią aukštai iškeltą kartelę grupė išlaikė visus šiuos 40 metų. Apšildyti juos, mums didelė garbė“, – sako „Rebelheart“ grupės narys Regimantas Turūta.

„Rebelheart“ yra koncertavę ir su daugiau užsienio atlikėjų – juos savo koncertams rinkosi Marilyn Manson, Lenny Kravitz, Rod Stewart, „New Model Army“, Bruce Dickinson Band ir kiti muzikantai.

„Kuo daugiau metų praleidžiama scenoje, tuo lengviau pajusti ir išgirsti susirinkusią publiką, jos norus. Todėl, galima sakyti, kad su metais daromės tik geresni. O kas akivaizdžiai keičiasi – tai batai ir šukuosenos“, – juokiasi R. Turūta.

Scenos veteranai „Rebelheart“ koncertus rengia jau daugiau nei 20 metų, jų sąskaitoje – daugiau nei 800 koncertų. Grupė išskirtinius pasirodymus rengė ne tik Lietuvos, bet ir Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Norvegijos ir daugybės kitų šalių publikoms.

Į „Def Leppard“ koncertą „Rebelheart“ žada pasiimti tiek akustines, tiek ir elektronones gitaras. Anot jų, žiūrovai iki paskutinės minutės nežinos, kokiais ritmais jie malonins susirinkusiuosius: ar naujajam albumui „Mysteria“ būdingais lyriškesniais ritmais, ar elektroniniu siautuliu, su kuriuo grupė nesiskiria nuo susikūrimo pradžios.

Išskirtinį dviejų roko grupių pasirodymą Vilniaus „Siemens“ arenoje gyventojai kviečiami stebėti jau gegužės 17 dieną. Bilietais prekiaujama visose „Tiketa“ kasose bei internetu www.tiketa.lt.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15073204sec.