Vasarą festivaliai pasitinka akcija "Festivalink!"

Festivalių sezono pradžią renginių organizatoriai pasitinka jau tradicine tapusia akcija „Festivalink!“, kurios metu muzikos po atviru dangumi mėgėjams siūloma įsigyti bilietus į muzikos festivalius išskirtinėmis sąlygomis.

„Jau ketvirtus metus organizuojama akcija „Festivalink!“ kasmet sulaukia tiek festivalių organizatorių, tiek jų mylėtojų susidomėjimo ir geros muzikos mėgėjams padeda suplanuoti ne vieną puikų vasaros savaitgalį. Šiemet ir vėl tęsiame prieš keletą metų pradėtą tradiciją ir taip prisidedame prie festivalių populiarinimo Lietuvoje. Kaip visada, akcijoje dalyvauja skirtingų žanrų festivaliai, tad rinktis tikrai yra iš ko“, – sako akciją „Festivalink!“ organizuojančios bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Išskirtiniais akcijos „Festivalink!“ pasiūlymais bus galima pasinaudoti iki birželio 14 d., sekmadienio. Prie akcijos vėl prisijungė akcijos senbuviai: fejerverkų festivalis „Vilniaus Fejerija“, „Galapagai“, „Roko naktys“. Šiemet akcijoje dalyvauja ir keletas naujokų: Kuršių marių festivalis „Rafta“ bei „Summer Music fest‘15“.

Visą akcijos savaitę į vieną įspūdingiausių sostinės festivalių „Vilniaus Fejerija 2015“, vyksiantį rugsėjo 26 d., stovimus bilietus bus galima įsigyti net 40 proc. pigiau. Bilietai šią savaitę į festivalį kainuoja 10,55 eurų.

Ypatingą pasiūlymą paruošė ir festivalių grandai: Zarasuose liepos 24-25 d. vyksiantys muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai 2015“, kuriame pasirodys vienas sėkmingiausių pasaulyje hip-hopo duetas, amerikiečiai „Mobb Deep“ bei Zarasuose liepos 31 – rugpjūčio 1 d. vyksiančios „Roko naktys 2015“. Tik šią savaitę festivalių bilietams taikoma 30 proc. nuolaida – bilietas į „Galapagus“ kainuoja 29,99 eurus, o į „Roko naktis“ – tik 25,20 eurus.

Šiemet prie akcijos „Festivalink!“ jungiasi ir plūduriuojantis muzikos festivalis „Rafta“. Į Kuršių mariose rugpjūčio 7-9 d. vyksiantį festivalį kviečiami visi, turintys plaukiančią transporto priemonę. Norintys apsilankyti netradicinėje erdvėje organizuojamame festivalyje šią savaitę gali  įsigyti tris bilietus už dviejų kainą. Pigiau apsilankyti bus galima ir festivalyje „Summer Music fest‘15“, kuris vyks rupgjūčio 1-2 dienomis Požerės stovyklavietėje, Varnių regioninio parko teritorijoje. Festivalio bilietams šią savaitę taikoma 30 proc. nuolaida. Įspūdžių pilną savaitgalį šiemet garantuoja net trys muzikinės erdvės ir jose pasirodantys Lietuvos bei užsienio atlikėjai.

Pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir įsigyti bilietus į festivalius galima visose „Tiketa“ kasose, internetu www.tiketa.lt bei nemokamoje „Tiketa“ programėlėje, kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse. Pernai per akcijos savaitę buvo nupirkta daugiau nei 200 bilietų į akcijoje dalyvavusius septynis festivalius. Iš viso „Tiketa“ pernai pardavė 36 tūkst. bilietų į 10 platintų vasaros muzikos festivalių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.167696sec.