Birštono kurorto šventė nepraranda populiarumo

Birštono kurorto šventė, kviesdama „Mineralizuotis“, savaitgalį sukvietė panašų skaičių žmonių kaip ir pernai – daugiau nei 80 tūkst. pramogautojų. Tai rodo, kad žmonėms ši šventė patinka, jie sugrįžta pasisemti gerų emocijų, o šiemet gyventojai ir svečiai buvo kviečiami sveikatintis ir pajausti mineralinio vandens energiją.

Per pirmąją šventės atidarymo dieną buvo iškilmingai atidarytas „Eglės“ sanatorijos gydyklų korpusas. Gydyklose įrengtas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas. Šio, visų laukto, objekto atidaryme dalyvavo LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, LR Seimo nariai, Vyriausybės atstovai, merai, gausus būrys svečių iš užsienio.

Vėliau vyko miestiečių ir kurorto svečių itin laukiama šventinė eisena. Įspūdingai pasipuošę, pasidabinę savo gamybos kostiumais ir įvairia atributika, miestiečiai buvo pasiruošę „mineralizuotis“. Gerai nusiteikę kurorto gyventojai, įstaigų atstovai keliavo nuo Turizmo informacijos centro iki Savivaldybės aikštės, skelbdami žinutę – „Vanduo – gyvybės šaltinis“.

Pirmąją šventės dieną visus susirinkusiuosius sveikino LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Šventė buvo atidaryta, o pakilią atmosferą visą vakarą kūrė Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir solistai Renata ir Deivis Norvilos bei birštonietė Laura Budreckytė su grupe. Vakarą užbaigė Kino festivalio „Sidabrinės gervės“ atidarymas, po kurio visi galėjo stebėti filmus po atviru dangumi.

Antrąją šventęs dieną jau nuo pačio ryto veiklos ir pramogų galėjo rasti kiekvienas norintysis. Įpusėjus dienai, visi buvo pakviesti į Kneipo terapijos parko iškilmingą atidarymą, kurio metu Birštono kurortas buvo paskelbtas Pasaulinės sveikatingumo dienos sostine. Į naująjį Kneipo sodą susirinkusi minia žmonių drąsiai išbandė visas sveikatinimosi naujoves po atviru dangumi.

Birštono kurortas šventės metu pasiūlė įvairiapusę programą: atidaryta menininko Martyno Gaubo paroda „Aš ir Birštonas“, praeivių dėmesį kaustė ekstremali dviračių šou programa „Greentrials Bike Tour 2015“ (Latvija), sporto mėgėjai stebėjo vandens motociklų „Freestyle šou“ programą, o muzikos mylėtojai trypė ir dainavo kartu su E. Sipavičiumi ir rokenrolo grupe „Orgen Roll Band“. Šventinį vakarą užbaigė energingieji „Biplan“, kuriems atliekant paskutinįjį kūrinį nugriaudėjo įspūdingi šventiniai fejerverkai.

Sekmadienį, trečiąją šventės dieną, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė tradiciškai bendruomenę pakvietė susiburti į šventinius pusryčius. Gausus pusryčiautojų būrys rodo, kad ši tradicija išties reikalinga ir laukiama Birštono gyventojų bei svečių. Mero pusryčių pakilią atmosferą kūrė muzikinė grupė „Seven Ups“ iš Vokietijos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 21.09.2022 - 27.09.2022 Winter concert ATTA Centre
Let's welcome winter with a concert by Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvel, Aija Vītoliņa and the Latvian Radio big band | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15776587sec.