"airBaltic" atskirs bagažo mokestį nuo bilieto kainos

Nuo šių metų gruodžio 5 d. didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė "airBaltic" pradės taikyti atskirą 15 litų (4,5 EUR) mokestį už registruojamą bagažą. Taip siekiama kuo aiškiau keleiviams parodyti aviakompanijos taikomų mokesčių sistemą, atskiriant juos nuo bilieto kainos.

"Nuo pat 2002 m. "airBaltic" sistemingai mažino bilietų kainas. Per paskutiniuosius penkerius metus oro bendrovės bilietų kainos vidutiniškai sumažėjo 50 proc. Bagažo mokesčio atskyrimas nuo skrydžio bilieto kainos padės sutaupyti tiems keleiviams, kurie nesinaudoja bagažo registracijos paslauga ir keliauja tik su rankiniu bagažu. Pastebime akivaizdžiai augantį trumpų savaitgalinių kelionių populiarumą, tad keleivių, vykstančių tik su rankiniu bagažu, taip pat nuolat daugėja", – tvirtina "airBaltic" prezidentas Bertoltas Flickas.

Registruoto bagažo mokestis sieks 15 litų. Tokio dydžio mokestis bus taikomas keleiviams, perkantiems bilietus internetu www.airbaltic.com. "Paskutinės minutės" bagažo mokestis oro uoste bus didesnis ir sieks 25 litus už kiekvieną registruotą bagažą.

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., SAS – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu "airBaltic" lėktuvų parką sudaro dvidešimt vienas lėktuvas: dešimt "Boeing 737 – 500", trys "Boeing 737-300" ir aštuoni "Fokker 50" lėktuvai. Šiuo metu bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Rygos, taip pat skrydžius iš Kaliningrado bei Liepojos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2690711sec.