Scandlines įkūrė atstovybę Ventspilyje

Jūros transporto kompanija „Scandlines Deutschland GmbH“ birželio pradžioje Ventspilio uoste įkūrė „Scandlines Latvia“ atstovybę. Toks sprendimas priimtas siekinant sustiprinti kompanijos pozicijas Baltijos šalyse. Atstovybės vadovu paskirtas Brian Lindberg.
„Sprendimą įkurti atstovybę lėmė ne tik sėkminga „Scandlines Ventspils“ linijų veikla, vykdoma nuo 2005 metų, bet ir augančios pervežimų perspektyvos Rytų Europos regione. Atėjo metas vytkdyti dar intensyvesnę veiklą Latvijoje“, - pažymėjo John Steen-Mikkelsen, „ Scandlines GmbH” vadovas.
„Scandlines” taip pat pradėjo ilgalaikės plėtros Rytų Europos rinkose strategijos antrąjį etapą. Šiuo metu kompanija didžiausią dėmesį skiria Baltijos šalių ir Rusijos rinkoms.
„Tai rinkos, turinčios dideles augimo perspektyvas. Be jau vykdomų maršrutų tarp Vokietijos, Danijos ir Švedijos, mes taip pat svarstome galimybę pradėti maršrutus iš Ventspilio uosto į Švediją ir Vokietiją. Mūsų tikslas – tapti rinkos lyderiais Rytų-Vakarų ir Šiaurės–Pietų koridoriuose, o taip pat ir Rytų Baltijos regione”, - pažymėjo John Steen-Mikkelsen. “Už didelį indėlį esame dėkingi savo ilgamečiam partneriui uosto paslaugų agentūrai „Muller Baltic”, su kuria bendradarbiavome pastaraisiais metais”.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.0828259sec.