Poilsio kelionių į Turkiją paklausa jau viršijo pasiūlą

Turkijos populiarumas šiemet nenustoja stebinti kelionių organizatorių. Reaguodamas į didesnę nei prognozuota paklausą, didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ paskelbė nuo balandžio pabaigos vykdysiantis papildomus skrydžius į Antaliją Turkijoje.

„Paankstintų pirmųjų skrydžių į Turkiją, kurie įvyko balandžio pradžioje, nepakako, todėl poilsiautojų poreikius tikimės patenkinti papildomais skrydžiais į Antaliją. Kol kas šis kurortas lieka mėgstamiausiu lietuvių poilsio kelionių tikslu“, - teigia „Novaturo“ rinkodaros ir pardavimo direktorius Tomas Mikalonis.

Pasak jo, papildomi skrydžiai leis pasirinkti ilgesnes kelionių trukmes – nors populiariausia išlieka 7 nakvynių kelionė, tačiau dabar atsiranda didesnis 8-10 dienų kelionių pasirinkimas.

„Jau esame numatę pirmųjų trijų papildomų skrydžių datas, kitus papildomus skrydžius derinsime pagal poilsiautojų poreikį“, - sako T. Mikalonis.

„Novaturo“ duomenimis, pirmieji skrydžiai į Dalamaną Turkijoje taip pat jau užpildyti, nors jie prasideda tik nuo birželio mėn. pradžios.

Papildomi skrydžiai į Antaliją vyks nuo balandžio 26 d.

„Novaturas“ jau anksčiau numatė papildomus skrydžius į Bulgariją bei Kretą. Pažintinių kelionių autobusu paklausa taip pat pranoko pasiūlą – „Novaturas“ papildomus autobusus siunčia į Kaprio salą Italijoje, Gėlių paradą Nyderlanduose bei Luaros slėnį Prancūzijoje.

Per poilsinių vasaros kelionių sezoną, truksiantį iki lapkričio mėn., „Novaturas“ planuoja išvežti ilsėtis apie 50 tūkst. tautiečių.

Didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ veiklą vykdo nuo 1999 metų. Per metus „Novaturas“ organizuoja virš 1700 skrydžių daugiau kaip 20 krypčių. 2010 metų „Novaturo“ įmonių grupės apyvarta buvo 201,7 mln. litų, o „Novaturo“ paslaugomis pasinaudojo 103 tūkst. Baltijos šalių gyventojų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::1.53787589sec.