airBaltic dažniau skraidys tarp Vilniaus ir Talino

Dėl išaugusios skrydžių tarp Vilniaus ir Talino paklausos airBaltic pradės siūlyti papildomus vidudienio skrydžius tarp šių dviejų Baltijos valstybių sostinių. Iki šiol didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė tarp Vilniaus ir Talino vykdė rytinius ir vakarinius skrydžius.

Nuo lapkričio 20 d. tarp Vilniaus ir Talino vidurdieniais skraidys papildomas orlaivis. Skrydžiai bus vykdomi ketvirtadieniais ir penktadieniais. Padidinus reisų tarp Lietuvos ir Estijos sostinių kiekį, airBaltic iš Vilniaus į Taliną ir atgal skris 14 kartų per savaitę. Numatoma skrydžio trukmė – 1 valanda 30 minučių.

Skrydžių tvarkaraščius ir kainas galima rasti adresu: www.airbaltic.com

Iš Vilniaus Tarptautinio oro uosto žiemos sezonu (nuo 2008 10 26 iki 2009 03 28)airBaltic siūlo skrydžius į 14 Europos miestų – Berlyną, Briuselį, Kopenhagą, Hamburgą, Helsinkį, Londoną, Milaną, Miuncheną, Oslą, Paryžių (nuo kovo 9 dienos), Rygą, Romą (nuo kovo 10 dienos), Stokholmą ir Taliną.

Rugsėjo pradžioje, reaguodama į išaugusią paklausą, airBaltic  padidino reisų tarp Vilniaus ir Rygos kiekį iki penkių skrydžių per dieną. Nuo lapkričio 3 d. tarp Vilniaus ir Rygos skraido erdvesni bendrovės lėktuvai – Fokker-50 buvo pakeisti į Boeing 737 – 500.

Iš viso žiemos sezono metu iš Rygos oro bendrovė airBaltic skris 46 kryptimis.

 

 

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 %, SAS – 47,2 % akcijų. Šiuo metu airBaltic lėktuvų parką sudaro dvidešimt šeši lėktuvai: dešimt Boeing 737 – 500, šeši Boeing 737-300, du Boeing 757-200 ir aštuoni Fokker 50“lėktuvai. airBaltic tiesiogiai skraidina iš dviejų Baltijos šalių sostinių – Rygos ir Vilniaus, taip pat siūlo tiesioginius skrydžius tarp Kaliningrado ir Kopenhagos.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ultrasonogrāfija vēderam Republikas laukuma klīnika
Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā. | Skatīt vairāk
 Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.7574501sec.