Pakilo pirmasis kelionių organizatoriaus TUI Baltics lėktuvas į Antaliją

Šiandien, balandžio 4-ą dieną TUI Baltics sėkmingai pradėjo savo 2019 metų vasaros sezono skrydžius – iš Vilniaus oro uosto pakilo pirmasis lėktuvas į Antaliją. Kelionių organizatorius užsakomuosius skrydžius į Turkiją vykdo su Onur Air aviakompanija.

"Oficiali sezono pradžia Turkijoje – balandžio 15 diena, bet jau dabar didžioji dalis viešbučių yra pasiruošę priimti turistus. Puikus pavasariškas oras, šildomi baseinai, ekskursijos, pasivaikščiojimai ar pasivažinėjimai dviračiais, atsipalaidavimas SPA centruose ir daugybė kitų pramogų Jūsų jau laukia Turkijoje“- sakė TT Baltics generalinis direktorius Ričardas Nosevičius.

Pirmiesiems keliautojams kelionių organizatorius TUI Baltics Vilniaus ir Antalijos oro uostuose paruošė malonių staigmenų, tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

Lietuvių pamėgta Turkija ir toliau išlieka populiariausia vasaros kryptimi. Dažniausiai atostogauti čia vyksta šeimos su vaikais. Kelionių organizatorius TUI Baltics suteikia galimybę poilsiauti pasaulyje jau žinomuose viešbučiuose, tokiuose kaip TUI Fun&Sun, TUI Day&Night, TUI Magic Life ir kituose.

TUI Fun&Sun - poilsio koncepcija šeimų su vaikais atostogoms. Mažiesiems – tai dienos pilnos nuotykių, o tėvams – galimybė atsipalaiduoti. Fun&Sun viešbučiai savo poilsiautojams gali pasiūlyti puikius paplūdimius, gerą aptarnavimą ir maitinimą, bei kainos ir kokybės santykį.

TUI Day&Night – poilsio koncepcija jauniems ir aktyviems. Pramogos nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro, įvairūs restoranai ir barai, dirbantys su Ultra viskas įskaičiuota maitinimo sistema.

Vasaros sezono metu planuojama daugiau kaip 250 skrydžių, iš kurių daugiau nei 200 įvykdys turkų aviakompanija "Onur Air” – pagrindinis TUI Baltics skrydžių partneris 2019 metų vasarą. Aviakompanija turi daugiau nei 20 Airbus lėktuvų А320, А321 ir А330, taip pat nuosavą lėktuvų techninio aptarnavimo centrą - Onur Air Technics.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23280215sec.