Miestų ir kurortų svečiams – 200 tūkst. nemokamų kišeninių žemėlapių

Miestų svečiams – mažiau galimybių pasiklysti. Didžiųjų Lietuvos miestų bei kurortų turizmo informacijos centruose, oro uostuose, viešbučiuose ir kitose turistų lankomose vietose paskleisti 200 tūkst. nemokamų informacinių žemėlapių. Juos išleido Valstybinis turizmo departamentas kartu su UAB „Azet Media“.

Parengtos ir platinamos Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Palangos, Druskininkų ir Birštono miestų schemos.

Kišeniniuose žemėlapiuose pateikta ir informacija apie miestų istoriją, aprašytos svarbiausios lankytinos vietos, pažymėtos ypatingai svarbios miesto vietos tokios kaip policija, ligoninė, oro uostas, autobusų ir geležinkelio stotis, turizmo informacijos centrai, taip pat apgyvendinimo vietos, kavinės, restoranai, prekybos centrai, pramogų vietos.

Informacija žemėlapiuose pateikiama anglų kalba.

„Fiksuojant augančius atvykstamojo turizmo rodiklius, vis svarbiau tinkamai sutikti miestų svečius, sudaryti jiems sąlygas nepažįstamame mieste jaustis pasitikinčiai. Tad turistinės informacijos poreikis yra labai didelis. Tai parodė ir 2011 m. sėkmingai įgyvendintas projektas „Eubasket 2011 city maps“. Atvykusiems svečiams svarbu ne tik nepasiklysti, bet ir žinoti turistinius vietos akcentus, svarbiausias miesto įstaigas. Kartu tai proga pasireklamuoti ir vietos verslininkams,“ – teigia VTD direktorė Raimonda Balnienė.

Papildomas miestų žemėlapių tiražas planuojamas 2013 m. pradžioje.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14704299sec.