Pigių kelionių verslas klesti

Metų pradžioje startavęs pigių kelionių organizatorius „Eco Travel“ plečia veiklą ir siūlo naują poilsio kryptį – Kretą, bei prideda papildomų skrydžių į populiarųjį Antalijos kurortą. „Eco Travel“, orientuotas į žemiausią kainą turizmo rinkoje, savaitės trukmės poilsinius paketus siūlys nuo 499 litų.

„Eco Travel“ savo klientams pristato naują, patrauklia kaina išsiskiriančią, kryptį – Kretą. Atostogų paketas į salą kainuos nuo 499 Lt, tik skrydis į vieną pusę – nuo 99 Lt. Turkijos populiarumas taip pat neslopsta: „Du trečdaliai visų sezono kelionių jau parduota, todėl pridedame papildomų skrydžių į Antaliją, kurie šio sezono pasiūlą leis padidinti dar beveik 50 proc.“, – kalba „Eco Travel“ vadovas R. Šūmakaris. Jo teigimu, papildomi skrydžiai patenkins padidėjusią paklausą ir suteiks daugiau viešbučių ir kurortų pasirinkimo galimybių. Iš viso siūloma 18 skirtingų kategorijų viešbučių.

R. Šūmakaris tikina, kad pigių kelionių verslo modelis pasiteisino – pasiūlymų paklausa yra didžiulė ir nuolat auga: „Veiklą pradėjome tik šiemet, tačiau jau esame subūrę ištikimų klientų ratą, kuris nuolat plečiasi“. Nuo veiklos pradžios su „Eco Travel“ keliavo daugiau nei 2000 poilsiautojų, iki šių metų pabaigos planuojama aptarnauti virš 7000 turistų. Greitu metu ketinama pristatyti ir daugiau naujienų: „Intensyviai ieškome krypčių. Nuolat deramės su partneriais dėl geriausių pasiūlymų savo klientams“, – kalba vadovas.

Skrydžiai iš Vilniaus į Antaliją – iki spalio 22 d., į Heraklioną – iki spalio 18 d. Skrydžių kainos – nuo 99 Lt, savaitės poilsio paketai – nuo 499 Lt. Siūlomos viešbučių kategorijos – nuo 2 iki 5 žvaigždučių. Keliones į Kretą bus galima įsigyti visose kelionių agentūrose bei www.ecotravel.lt nuo liepos 26 d.

Apie „Eco Travel“

Pigių kelionių organizatorius „Eco Travel“, veiklą pradėjęs 2013 m. pradžioje, poilsiautojams siūlo žemų kainų keliones į Antaliją (Turkija) bei Kretos salą. Pagrindinė „Eco Travel“ paslauga – kelionės komplektas, susidedantis iš skrydžio, apgyvendinimo ir papildomų paslaugų (bagažo, pervežimo ir kt.). Per pirmąjį veiklos pusmetį „Eco Travel“ paslaugomis pasinaudojo 2000 poilsiautojų, iki 2013 m. pabaigos planuojama aptarnauti 7000 klientų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.168751sec.