Pinigų muziejus – draugiškiausias Vilniaus muziejus

Vilniuje esantis Pinigų muziejus traukia lankytojus interaktyvia ekspozicija, čia galima aktyviai dalyvauti pažinimo procese, sužinoti daug naujo ir netgi laimėti prizų. Turistai jau spėjo pamėgti šį muziejų, tai parodo viename iš garsiausių turizmo portalų pasaulyje TripAdvisor išreikštos nuomonės bei puikus įvertinimas.

Lietuvos banko Pinigų muziejus yra pritaikytas visiems lankytojams, taip pat ir turintiems judėjimo sutrikimų, regėjimo ar klausos negalią, todėl buvo įvertintas ir specialiu projekto Lietuvos turizmo traukos vietovė 2013 ir Europos komisijos EDEN projekto prizu. 2013 metų tema – „Turizmas pritaikytas visiems“, tad projekte galėjo dalyvauti turizmo traukos vietovės, kuriose teikiamos kompleksinės turizmo paslaugos, leidžiančios jaunimui ir senjorams, aktyviems ir specialius poreikius turintiems šalies ir užsienio turistams keliauti ir pažinti Lietuvą.

Projekto nugalėtoju paskelbtas Telšių rajono savivaldybės pateiktas projektas „Septynių kalvų miesto paslaptys“, kuris parodė turizmo infrastruktūros adaptavimą ir miesto atvirumą visiems keliautojams. Be pagrindinio prizo įteikti apdovanojimai ir keturiems nominantams: Ch.Frenkelio vilai ir parkui (Šiaulių „Aušros“ muziejus), Neringai – smėlio kraštui tarp dviejų vandenų (Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“), Šiluvai (Raseinių rajono savivaldybė) ir Bistrampolio dvarui (Jaunimo integracijos galimybių centrui).

Šios atrinktos Lietuvos turizmo traukos vietovės pateks į Europos turistinį žemėlapį, t.y. jos bus pristatomos visoms šalims Europos turizmo forumo metu, EK interneto puslapiuose, įvairiuose leidiniuose bei šalies ir užsienio parodose. Taip pat jos bus pakviestos įsijungti į EDEN asociacijos veiklą.

Dalyvavimas šiame konkurse kartu yra ir prestižas šaliai – propaguojamos išskirtinės Lietuvos turistinės vietos pasaulyje, didinamas lankomumas ir gerinamas šalies turizmo įvaizdis.

Daugiau informacijos www.tourism.lt, www.pinigumuziejus.lt.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13863206sec.