Koks šiandien Vilniaus laimės lygis?

Vilnius pirmasis pasaulyje sukūrė miestų laimės matuoklį „Happy Barometer“, kurio tikslas – skatinti vilniečius ir miesto svečius daugiau šypsotis ir dalintis geromis emocijomis.

Apsilankę puslapyje www.happybarometer.com vilniečiai ir miesto svečiai gali pažymėti savo nuotaikos lygį bei pamatyti, koks yra bendras miesto laimės indeksas. Matuoti savo nuotaiką galima kas valandą.

Pasaulyje keletas organizacijų kasmet matuoja ir skelbia laimingiausių šalių reitingus, sudarinėja laimės indeksus. Projektas „Happy Barometer“ kviečia kasdien išreikšti savo asmeninio pasitenkinimo lygį.

Pasidalinusiųjų nuotaikomis rezultatai leidžia kas valandą išmatuoti bendrą miesto laimės lygį. Dabar galime žinoti, kada vilniečiai jaučiasi laimingi ir kokie vieši įvykiai ar orų permainos jiems sukelia geras ar liūdnas emocijas.

Tikimasi, kad Vilniaus gyventojai ir svečiai aktyviai reikš savo emocijas ir parodys, kad Vilnius – ne tik vienas gražiausių, bet ir laimingiausių miestų Europoje.

Ar žinote, koks šiandien Vilniaus laimės indeksas? Atsakymas – svetainėje www.happybarometer.com.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.32808113sec.