Šiauliai pasiruošę žolės riedulio čempionatui

Šiaulių arenoje vykusioje spaudos konferencijoje pristatyta Europos moterų žolės riedulio klubų uždarųjų patalpų čempionato programa. Pasak Šiaulių arenos generalinio direktoriaus Gintaro Radavičiaus, toks renginys pirmą kartą vyks ne tik Šiauliuose, bet ir visoje šalyje. Čempionate dėl „Trophy“ taurės varžysis aštuonios klubinės komandos iš skirtingų šalių, o trijų dienų žolės riedulio šventei Šiaulių arena jau pasiruošusi.

Šiaulių meras pirmiausia pasidžiaugė, kad Šiaulių miesto taryba dar pernai nusprendė skirti lėšų šiam žolės riedulio turnyrui. „Jei mūsų komanda važiuotų į čempionatą kitoje šalyje, išlaidos būtų ne ką mažesnės, o dabar yra puiki galimybė garsinti savo miestą, pamatyti gražų salės žolės riedulį ir dar kartą įrodyti, kad Šiauliai – Lietuvos žolės riedulio sostinė“, – sakė Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas.

Savivaldybės mero pavaduotoja Danguolė Martinkienė priminė, kad šio sporto renginio organizavimo estafetę Šiauliai perėmė iš Šveicarijos, todėl visiems teks daug ir draugiškai dirbti, kad svečiai ir žiūrovai nenusiviltų šeimininkų pastangomis. D. Martinkienė linkėjo, kad savos sienos ir šiauliečių palaikymas padėtų mūsų miesto komandai siekti geriausių rezultatų.

Komandos „Gintra-Strektė-Universitetas“ vyr. treneris Vaidotas Vaičeliūnas pripažino, kad svarbiausioji užduotis – patekti į ketvertuką, bet tikimasi kovoti ir dėl aukščiausiosios vietos. Vienos rimčiausių varžovių bus Škotijos komanda, kurios sudėtyje daug nacionalinės rinktinės žaidėjų. Kitos komandos taip pat esą atvyksta su rimtomis ambicijomis ir silpnų ekipų čia nebus.

Pasak komandos kapitonės Donatos Grigienės, sportininkių nuotaika gera, pasiruošimas čempionatui truko du mėnesius, todėl dabar labai norisi išbandyti savo jėgas. Svarbu sulaukti rimto žiūrovų palaikymo.

Europos moterų žolės riedulio klubų uždarųjų patalpų „Trophy“ taurės čempionatas Šiaulių arenoje vyks vasario 21–23 dienomis, jame dalyvaus komandos iš Anglijos, Šveicarijos, Turkijos, Belgijos, Danijos, Italijos, Škotijos ir Šiaulių. Suaugusiems žiūrovams bilieto kaina į čempionato varžybas vienai dienai kainuos 6 litus, trims dienoms – 12 litų, vaikai bus įleidžiami nemokamai.

Daugiau informacijos: www.siauliuarena.lt

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20787907sec.