Vilniaus miesto kortelė pristatoma pasaulinėje kortelių svetainėje

Nuo šiol oficialią Vilniaus miesto kortelę galima įsigyti ir pasaulinėje miesto kortelių interneto svetainėje http://www.worldcitycard.com/products/31/vilnius-city-card. Šiais metais sėkmingai startavusiame projekte World City Card dalyvauja jau 30 pasaulio šalių ir bene 80 miestų, siūlančių turistams miesto korteles ir kitus specialius pasiūlymus. Svetainės pagrindinis uždavinys yra apjungti viso pasaulio turizmo paslaugas ir pristatyti geriausius pasiūlymus turistams, ieškantiems galimybių kelių dienų ar savaitgalio kelionei į svečią šalį. Čia pateikiama informacija apie pačias populiariausias viso pasaulio kelionių kryptis ir, žinoma, jų turistines korteles, kurios ne tik padeda suplanuoti kelionę, bet ir sutaupyti pinigų.

Prisijungimas prie šio tinklo tai dar viena puiki galimybė pristatyti Lietuvos sostinę šalia kitų didelių ir populiarių pasaulio miestų. Su Vilniaus miesto kortele turistai sostinę pažins kur kas greičiau ir geriau.

Kortelės turėtojas gali naudotis miesto viešuoju transportu (išskyrus 24 val. kortelę be transporto bilieto), nemokamai lankytis muziejuose, dalyvauti ekskursijose pėsčiomis. Su kortele taip pat galima gauti nuolaidų užsakant apžvalgines ekskursijas autobusu/mikroautobusu, nuomojantis dviratį, perkant bilietus į koncertus, atsiskaitant restoranuose, kavinėse ir parkuose, užsakant nakvynę, perkant suvenyrus.

Su oficialia Vilniaus miesto kortele turistams iš viso suteikiamos net 53 nuolaidos. Patogu tai, jog kiekvienas gali pasirinkti kortelės tipą pagal savo poreikius (24 ir 72 val. kortelė, 24 val. kortelė su integruotu transporto bilietu arba be jo). Miesto kortelę galima įsigyti visuose Vilniaus turizmo informacijos centruose, kai kuriose turizmo agentūrose, viešbučiuose bei internetu.

Daugiau informacijos apie Vilniaus miesto kortelę http://www.vilnius-tourism.lt/vtic/paslaugos/vilniaus-miesto-kortele/, http://www.worldcitycard.com/ ir http://www.europeancitycards.com/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.6749289sec.