Muzikiniai «Free Culture Vilnius – Gdansk 2012» uždarymo koncerto perlai

Gdansko kultūros dienos Vilniuje kviečia į uždarymo koncertą „Free Culture Vilnius-Gdansk 2012“, kurio metu turėsite puikią galimybę pamatyti vienų įdomiausių Gdansko ir lietuvių muzikos atlikėjų projektą.

Rugsėjo 16 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje skambės Michał Jelonek (smuikas), Olo Walicki (kontrabosas), Tomasz Ziętek (trimitas, klavišiniai), Weronika Grozdew-Kołacińska (vokalas), Rafał „Praczas“ Kołaciński (elektronika), Markas Palubenka (elektonika-akustika), sutartinių giedotojų grupės „Trys keturiose“ muzikinės interpretacijos.

Atlikėjai dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, buvo konkursų nugalėtojai, koncertiniai turai užsienyje, stažuotės ir tarpdisciplininio meno projektai.

Olo Walicki – kontrabosistas, kompozitorius, aranžuotojas ir prodiuseris, kuria muziką filmams ir teatrui. Rafał „Praczas“ Kołaciński taip pat yra dokumentinių filmų muzikos bei televizijos laidų autorius, sukomponavęs muzikinį apipavidalinimą lenkų paviljonui mugėje Expo 2010 Šanchajaus mieste Kinijoje. Atlikėjas yra elektroninės muzikos atstovas ir muzikos prodiuseris, ansamblių įkūrėjas.

Džiazo mylėtojams pažįstamame Gdansko ansamblyje „Pink Freud“ dešimt metų trimitu bei klavišiniais grojo Tomasz Ziętek, kuris nuo 2002 metų vadovauja ansambliui „Loco Star“ ir yra pagrindinis šios grupės kompozitorius bei prodiuseris.

Tarptautinių festivalių laureatas, įrašęs daug įvairių stilių plokštelių: nuo klasikinės muzikos, pop, roko, liaudies ir net iki sunkaus metalo – Michał Jelonek.

Koncerte skambės išskirtinis Weronikos Grozdew-Kołacińska balsas. Ji – etnomuzikologė, humanitarinių mokslų daktarė, bendradarbiaujanti su tokiais ansambliais ir atlikėjais, kaip: Sarakina, Sine Nomine, Village Kollektiv, Masala, Piotr Salaber, Sabionetta, Krzysztof Majchrzak ir kt.

Markas Palubenka – perspektyvus jaunas kūrėjas iš Vilniaus, jau spėjęs sužibėti didžiojoje Lietuvos scenoje, subtiliai derina akustinį ir elektroninį skambesius bei išskirtinį vokalą.

Ilgamečio folklorinio dainavimo perlas – ansamblis „Trys keturiose“. Sutartinės - tai senosios dvasinės kultūros dalis, kuri šiuolaikiniame kontekste įgauna visai kitas spalvas, formas ir muzikines interpretacijas.

- Gdansko kultūros dienų Vilniuje programa.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14125204sec.