Konkurso apie Vilnių Lenkijos turistams rezultatai

Šių metų lapkričio 21 d. – gruodžio 15 d. viename didžiausių ir labiausiai lankomų Lenkijos portalų “Wirtualna Polska” (www.wp.pl) rubrikoje “Turystyka” buvo organizuotas specialus internetinis konkursas apie Vilnių. Konkursu buvo siekiama priminti lenkams apie tai, kad kelionė į Vilnių – tai puiki proga kelias dienas praleisti turiningai ir įdomiai – pažinti, pramogauti, mėgautis. Patogus susisiekimas, šauni kelionės idėja ir galimybė laimėti prizus viliojo internautus konkurso svetainėje bei Facebook paskyroje.

Konkurso organizatoriai džiaugiasi dideliu lenkų aktyvumu ir iš daugiau kaip 100 atsakymų išrinko tris laimėtojus, kurie apdovanoti kelionėmis į Vilnių.

Laimėtojais tapo Sławek Cieżyński, Agnieszka Łyko, Sabina Kiełczewska. Laimėtojų pateiktus tekstus galite pamatyti čia. Prizus laimėtojams įsteigė autobusų kompanija “Simple Express”, viešbutis “Panorama” ir Vilniaus turizmo informacijos centras (Vilniaus miesto kortelės).

Visi norintys dalyvauti konkurse buvo kviečiami atsakyti į penkis klausimus apie Vilnių, prie klausimų pateikiamos nuotraukos bei nuorodos padėjo rasti teisingus atsakymus. Konkurso organizatorius – VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Darbo pasiūlumai | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56305504sec.