Vilniaus oro uoste pasveikinti pirmieji keleiviai į Dortmundą

Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) vasaros skrydžių žemėlapį papildo nauja kryptis: nuo liepos 26 d. aviakompanija „Wizz Air” skraido į Dortmundo oro uostą. „Šiandien Vilniaus oro uoste pasveikinome pirmuosius keleivius į Dortmundą. Džiaugiamės, kad „Wizz Air“ Vilniaus oro uoste įsteigta 14-oji bazė yra sėkminga ir tikimės dar ne kartą sveikinti keleivius su naujomis „Wizz Air“ kryptimis,“ - sako TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

Pirmasis skrydis į Dortmundą pasitiko 89 keleivius. Didžiausia pigių skrydžių bendrovė Rytų ir Centrinėje Europoje „Wizz Air” į Dortmundą skraidys antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Išvykimas iš Vilniaus – 13.30 val., atvykimas į Vilnių - 18.05 val.

Šią vasarą Vilnius su Vokietija turi itin gerą susisiekimą, nes „Wizz Air” kryptis yra ketvirtoji tiesioginė kryptis iš Vilniaus į šios šalies oro uostus. Skirtingi vežėjai padengia kone visą Vokietiją: aviakompanija „Skyways“ skraido į Berlyną, su „Lufthansa“ galima pasiekti Frankfurtą, o „Ryanair“ turi Brėmeno kryptį.

„Wizz Air“ Vilniaus oro uoste bazuoja vieną „Airbus A320“ lėktuvą, skraidantį 8-iais maršrutais: į Korką (Airijoje), Londono Lutono bei Donkasterio Šefildo oro uostus Jungtinėje Karalystėje, Eindhoveną Nyderlanduose, Barseloną Ispanijoje, oro uostus Italijoje: Romos Fiumičino ir Milano Bergamo, bei Dortmundo maršrutu, pakeitusiu Stokholmo Skavskos oro uosto kryptį.

Vilniaus oro uostas šią vasarą aptarnauja po 600 skrydžių per savaitę. Reguliariosiomis kryptimis iš Vilniaus 16 oro bendrovių skraidina į 28 Europos oro uostus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.29548502sec.