Kauno oro uoste keleivių skaičius auga jau 9 metus paeiliui

Kauno oro uostas (KUN) per pirmus dešimt šių metų mėnesių aptarnavo 737 022 keleivius, dešimtadaliu daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai, o skrydžių padaugėjo 5 proc. iki 7632.

Kauno oro uostas kviečia visus spėti, kiek Kauno oro uostas aptarnaus keleivių 2011 metais. Atspėjęs tikslų Kauno oro uoste 2011 metais aptarnautų keleivių skaičių laimės nemokamą skrydį dviems asmenims iš Kauno bet kuria aviakompanijos „Ryanair" kryptimi ir atgal.

Žaidimas vyks š. m. lapkričio 3 - 10 dienomis, laimėtojas bus paskelbtas 2012 metų sausio 6 d. Kauno oro uosto tinklapyje ir socialiniame tinkle „Facebook". Daugiau informacijos www.kaunas-airport.lt ir tinklo „Facebook" Kauno oro uosto profilyje.

„Šiais metais išlaikėme kryptingą augimą - didėjo keleivių ir skrydžių skaičius, turėjome galimybę pasiūlyti šešias naujas kryptis. Dvi iš jų pradėtos dar spalio mėnesį. Tad tikimės ir metus užbaigti sėkmingai", - sakė Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas.

Šiais metais oro uoste skrydžiai pradėti šešiomis naujomis kryptimis. Į Graikijos Koso ir Rodo salas, Alikantę pietų Ispanijoje, praplėstas Skandinavijos maršrutų žemėlapis Stockholmo kryptimi, ir spalio mėnesį pasiūlyti dar du maršrutai - į Lydsą Didžiojoje Britanijoje ir Eindhoveną Olandijoje.

Šiuo metu iš Kauno oro uosto tiesiogiai galima pasiekti 19 Europos oro uostų. 2010 m. Kauno oro uosto keleivių srautas viršijo 809 tūkstančius. Pasiektas 77% metinis keleivių skaičiaus augimo pokytis buvo didžiausias tarp 300 Europos oro uostų. Išsiplėtus oro uosto siūlomai skrydžių geografijai, padidėjo ir aktyvaus veikimo zona - oro uosto paslaugomis naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities, šiaurinės Lenkijos dalies gyventojai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18934488sec.