Skrydžius iš Vilniaus pradės Turkish Airlines

Nuo 2013 m. birželio 11 d. iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto skrydžius į Stambulą pradės vykdyti oro linijų bendrovė „Turkish Airlines”. „Labai džiaugiamės tokios didelės ir žinomos kompanijos atėjimu į Vilnių. Tikimės, kad tai tik pirmieji jos žingsniai, ir ateityje maršrutų daugės“, - sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Ministras tikisi, kad šis „Turkish Airlines” sprendimas bus pavyzdys ir kitiems dideliems nacionaliniams vežėjams pradėti vykdyti skrydžius iš Lietuvos oro uostų.

Veiklos pradžioje aviakompanija ketina vienu skrydžiu aptarnauti dvi Baltijos valstybių sostines - Taliną ir Vilnių. „Turkish Airlines“ lėktuvas pakilęs iš Stambulo Ataturko oro uosto skris į Taliną, iš jo į Vilnių, o iš Vilniaus tiesiogiai į Stambulą. Skrydžiai į Stambulą bus vykdomi 3 kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Lėktuvas iš Stambulo kils 11 val., Taline leisis 14 val. 20 min., iš Talino pakilęs 15 val. 20 min. Vilniuje leisis 16 val. 45 min., o iš Vilniaus į Stambulą kils 17 val. 45 min.

Dauguma ilgo nuotolio maršrutų iš Stambulo Ataturko oro uosto yra vykdomi naktį, tad toks tvarkaraštis bus ypač patogus keliaujantiems į tolimus kraštus jungiamaisiais skrydžiais.

Atsižvelgama į keleivių srautus kompanija skrydžiams rinksis „Airbus A319“ ar „Airbus A320“ orlaivius.

„Turkish Airlines” yra nacionalis Turkijos vežėjas, kuris skraido daugiau nei 200 tarptautinių ir vietinių maršrutų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16635489sec.