Barselonoje turistų laukia naujas mokestis

Galimas daiktas, kad ateityje Barselonos miesto (Ispanija) svečiai bus priversti sumokėti už lankymąsi mieste, kadangi dėl iškilusių finansinių problemų Barselonoje pradėtas svarstyti mokesčio turistams įvedimas. Planuojama, kad kiekvienas besisvečiuojantis Barselonoje, nepaisant viešnagės trukmės, turės mokėti vieno euro mokestį. Numatoma, kad šie pinigai bus inkasuojami iš viešbučių.

Centrinės Barselonos miesto turizmo būstinės ekspertai teigia, kad šiuo būdu kasmet būtų galima surinkti milijoną eurų. Surinktos lėšos galėtų būti skiriamos Barselonos turizmo infrastruktūrai gerinti. Kol kas sprendimas dėl šio mokesčio dar nepriimtas ir nėra aišku, ar jis galėtų įsigalioti nuo šių metų.

Idėja pagerinti miesto finansinę padėtį įvedant šį mokestį nėra naujiena – 2001 metais Maljorkoje ir Balearų salose (Ispanija) poilsiautojams buvo įvestas vadinamasis ekologijos mokestis, kurio įvedimas buvo nukeltas dvejiems metams dėl aršios turizmo industrijos atstovų kritikos.

Viduržemio jūros miestas Barselona yra vienas labiausiai užsienio turistų lankomų Ispanijos miestų. 2009 metais Barselonoje lankėsi daugiau kaip 6,5 milijono turistų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14394307sec.