Malaizijoje statys dangoraižį su tarpu per vidurį

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad architektas užmiršo suprojektuoti keletą dangoraižio aukštų... Tačiau tikrasis pasaulyje žinomo vokiečių kilmės architekto Ole Scheeren sumanymas buvo įrengti laisvalaikio oazę dangoraižio viduryje – tokiame aukštyje, kur nesigirdi miesto triukšmo.

Dangoraižis Angkasa Raya bus statomas Malaizijos sostinėje Kuala Lumpure, ir jo vidurinėje dalyje 120 metrų aukštyje architektas numatė įrengti atviro planavimo barą, restoraną su terasa, plaukimo baseiną bei žaliuojantį tropinį sodą, rašo www.bild.de.

Bendras pastato aukštis bus 268 metrai, jo viršutinėje dalyje – nuo 37 iki 64 aukšto – planuojama įrengti 280 prabangių butų, vidurinėje dalyje įsikurs viešbutis, o apatinėje – biurų patalpos. Cokoliniame aukšte taip pat numatyta sukurti atvirą erdvę. Čia bus parduotuvės, automobilių stovėjimo aukštelės, religinių ceremonijų patalpos bei amfiteatras.

Ole Scheren gimė Vokietijoje, Karlsruėje, šiuo metu gyvena Kinijoje. Vienas iš žinomiausių jo paskutinio laikotarpio projektų – daugiaaukštis Pekino televizijos centras.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15704107sec.