Taline vyko rinktinių albumo Neregėta Lietuva nuotraukų paroda

Lietuvos ambasadoje Taline liepos 31 dieną Estijos tarptautinio moterų klubo narėms buvo pristatyta verslininko ir fotografo Mariaus Jovaišos nuotraukų paroda „Neregėta Lietuva“.

Renginyje, kuriame dalyvavo daugiau nei 20 Tarptautinio moterų klubo narių, buvo pasakojama apie parodos kūrimo ypatumus, rodomas filmas, kuriame parodos autorius ir Lietuvos istorikai bei menininkai kalba apie parodos unikalumą ir svarbą. Viešnios taip pat supažindintos su senojo Lietuvos ambasados pastato, kuriame eksponuojama paroda, istorija.

Albumas „Neregėta Lietuva“ – analogų neturintis, didžiausias aerofotografijos projektas, skirtas Lietuvos kraštovaizdžiui įamžinti. Albumą sudaro daugiau kaip 250 nuotraukų iš paukščio skrydžio su vietų ir objektų aprašymais, autoriaus komentarais ir pasakojimais apie projekto įgyvendinimo detales.

Patys gražiausi Lietuvos vaizdai buvo atrinkti iš beveik 20 tūkst. kadrų, o keliolikos Lietuvos gamtos objektų nuotraukos išradingai palygintos su kitų pasaulio vietovių vaizdais.

Paroda „Neregėta Lietuva“, kurioje nemokamai apsilankyti kviečiami Talino gyventojai ir miesto svečiai, Lietuvos ambasadoje bus eksponuojama iki rugsėjo mėnesio pradžios.

Parodoje jau apslankė daugiau nei 300 žmonių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49672699sec.