Taline oficialiai atidarytas maudymosi sezonas

Talino paplūdimiuose oficialiai atidarytas maudymosi sezonas – baigti paplūdimių tvarkymo darbai, savo darbo sezoną pradėjo gelbėtojai. Gelbėtojai darbuosis iki rugsėjo 15 dienos nuo 9:00 val. ryto iki 20:00 val. vakaro, o laisvadieniais iki 21:00 val..

Taline yra penki paplūdimiai. Už paplūdimių priežiūrą yra atsakingi miesto mikrorajonų, esančių šalia paplūdimių, savivaldos skyriai. Kiekviename paplūdimyje padaryta po dešimt dviračių aikštelių .

Nuo šių metų birželio 1 dienos savo darbą didžiausiuose Estijos paplūdimiuose – Hapsalu, Pernavoje, Tartu – pradės paplūdimio patruliai (viso 13-oje paplūdimių).

Gelbėtojų ir paplūdimių patrulių bendrovė G4S primena poilsiautojams, kad lankantis paplūdimiuose būtina pasižiūrėti, kokia plazda vėliava ir kokia informacija teikiama informaciniuose stenduose. Reikia prisiminti, – raudonoji vėliava praneša, kad maudytis yra pavojinga, taip pat ši vėliava iškeliama, jei vandens temperatūra nesiekia 16 laipsnių arba kai pučia stiprus vėjas ir bangų dydis viršija leidžiamą normą. Raudonoji vėliava gali reikšti ir tai, kad paplūdimys yra užterštas teršalais arba tiesiog gresia pavojus.

Geltonoji vėliava reiškia, kad pavojinga maudytis vaikams, senyvo amžiaus žmonėms ir silpno imuniteto žmonėms, nes vandens temperatūra siekia 16-18 laipsnių, nepastovios oro sąlygos.

Žalia vėliava reiškia, kad vandens temperatūra yra aukštesnė nei 18 laipsnių, oro sąlygos yra palankios ir maudytis nėra pavojinga. 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42667484sec.