Į Neringą užsuks Klasikinių automobilių ir motociklų ralis

Rugpjūčio 24 - ąją Plateliuose prasidėsiantis klasikinių automobilių ir motociklų ralis užsuks į Plungę, Švėkšną, Ventės ragą, Klaipėdą ir saulei leidžiantis finišuos Nidoje.
Prieš pat finišo liniją ralio organizatoriai visus dalyvius pakvies pasivaržyti vienintelėje specialiojoje sportinėje rungtyje – slalome. Pagrindinėje Nidos gatvėje klasikiniai automobiliai turės įveikti keleto kūgelių slalomą, kurio rezultatai lems Nidos gyvenvietės taurės nugalėtoją.


„Nida mielai atveria savo duris „ORLEN Lietuva Classic Rally” renginiui. Klasikiniai automobiliai ir motociklai mūsų kurorte sukurs puikią atmosferą, savo džentelmenišku renginiu papuoš Nidos gyventojų ir svečių savaitgalį.”, – sako Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.
„ORLEN Lietuva Classic Rally” į Nidą kviečia ne tik pasivažinėti klasikinio ralio formatu trokštančius, bet ir savo kolekcijas pademonstruoti siekiančius entuziastus.


„Šių metų klasikinių automobilių ir motociklų ralis tampa džentelmenų švente, į kurią kviečiame visus – ralį išbandyti norinčius klasikinių transporto priemonių šeimininkus, įdomių automobilių ar motociklų kolekcijų šeimininkus ir, be abejo, visus žmones, kuriems klasikinės vertybės nėra svetimos. Rugpjūčio 24-osios savaitgalis Nidoje bus skirtas visiems”, – sako vienas „ORLEN Lietuva Classic Rally” organizatorių Tomas Digaitis.

Šios šventės metu vyks ir klasikinių ralių visame pasaulyje išpopuliarintas elegancijos konkursas, tradiciškai vadinamas prancūzišku „Concours d'Elegance” pavadinimu. Profesionalų komisija išrinks pačius gražiausius ir vertingiausius „ORLEN Lietuva Classic Rally” automobilius ar motociklus. Nidos gyventojai ir svečiai taip pat turės progą išsakyti savo balsą ir išrinkti publikos simpatijų prizo nugalėtoją.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12020016sec.