airBaltic skraidins į naują Berlyno Brandenburgo oro uostą

Nuo lapkričio 9 dienos „airBaltic“ pradės skrydžius iš Vilniaus į naują Berlyno Brandenburgo tarptautinį oro uostą. Paskutinis skrydis iš Lietuvos sostinės į Berlyno Tėgelio oro uostą įvyks lapkričio 4 dieną.


2002 metais oro linijų bendrovė „airBaltic“ pirmą kartą pradėjo tiesioginius skrydžius iš Rygos į Berlyną. Iš pradžių aviakompanija skrido į Tempelhofo oro uostą, tačiau tais pačiais metais perkėlė skrydžius į Tėgelio oro uostą. Šiuo metu „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Berlyno į visas tris Baltijos šalių sostines.


Berlyno Brandenburgo oro uosto pirmasis terminalas bus oficialiai atidarytas spalio 31 dieną. Baigti skrydžius į Berlyno Tėgelio oro uostą planuojama lapkričio 7 dieną. Naujasis Brandenburgo oro uostas pavadintas Vakarų Berlyno mero ir Vakarų Vokietijos kanclerio Vilio Branto vardu. Per metus šis tarptautinis oro uostas gali aptarnauti net 43 milijonus keleivių.


Taip pat „airBaltic“ siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą ir Paryžių ir patogų susisiekimą per Rygą daugiau nei 40 krypčių. Išsamų „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.


Bendrovė teigia, kad svarbiausias jos prioritetas – keleivių saugumas ir sveikata. „airBaltic“ įdiegė griežtas saugos priemones, o naujos skrydžių operacijos vykdytos vadovaujantis valdžios institucijų pateiktomis rekomendacijomis. Visiems „airBaltic“ orlaivio keleiviams tiekiamas nemokamas pagrindinės priežiūros rinkinys, kurį sudaro apsauginė veido kaukė ir dezinfekcinės servetėlės.


Keleiviams primygtinai siūloma prieš keliaujant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse ar vietinėse ambasadose. Reglamentai greitai keičiasi ir skiriasi kiekvienoje šalyje, todėl norint, kad kelionės vyktų sklandžiai, kviečiama visada įsitikinti, kad turima informacija – naujausia.


Norėdami apie naujas „airBaltic“ sveikatos priemones sužinoti daugiau, apsilankykite „airBaltic“ svetainėje: https://www.airbaltic.com/en/health-measures


„airBaltic” – 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai viena punktualiausių oro linijų bendrovių Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 60 krypčių, siūlanti didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, NVS ir Vidurio Rytus.


Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 96,14 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 4 % akcijų.


„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 23 Airbus A220-300 orlaiviai.


„airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė gavo CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. „airBaltic“ buvo išrinkta punktualiausia oro linijų bendrove pasaulyje 2014, 2015, 2016, 2017 metais. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą.KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22465301sec.